Okresní záře Pohodového 100Du a Volduch. Roli favorita potvrzuje měčínská líheň

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Že neznáte Volduchy? Chyba! Okresní kola ČEPS cupu na Plzeňsku ukázala, že právě tahle obec z Rokycanska vychovává skvělé florbalisty. Nejinak tomu je v případě Stodu, který si vtipně pohrál s číslovkou ve svém názvu. A přídavek pohodový? Ten odpovídal atmosféře turnajů v celém Plzeňském kraji. Přispěl k tomu svou troškou do mlýna i Měčín, tradiční tahoun celého kraje.

7 pořadatelských měst, 14 emocemi nabitých turnajů. A také spousta postupové radosti i zklamání z vyřazení. Tak by se dal ve stručnosti nazvat první „level“ turnaje ČEPS cup v sezoně 2018/2019.

Mezi celky z Plzeňského kraje se znovu vyjímá Měčín. Malé městečko z Klatovska je totiž pomyslnou Mekkou českého mládežnického florbalu. A ani letos nebude chybět mezi západočeskou elitou. Hned dvojnásobnou účastí v kraji se pyšní Pohodový 100D a Volduchy.

Na druhou fázi letošního turnajového ročníku se mohou těšit tyto týmy:

Zárka z Tachova, chlapecký Pohodový 100D, plzeňské školy Pětadvacítka a Jednatřicítka, klatovská Čapkova, ZŠ Horšovský Týn, již zmiňovaný černý kůň z Volduch a Běláci z Dolní Bělé. V případě děvčat pak úspěch chlapců potvrdily také holky z Pohodového 100Du a Voldušandy, zahrají si i superfavoritky z Měčína, Strážovačky ze Strážova, 4. ZŠ Plzeň a Bělá nad Radbuzou.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/okresni-zare-pohodoveho-100du-a-volduch-roli-favorita-potvrzuje-mecinska-lihen/