Samé výhry, postup dál. Plzeňsku vládnou suveréni, Měčín senzačně vyřazen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hned několik paralel by se dalo najít mezi chlapeckým a dívčím turnajem na Plzeňsku. Tak předně – oba se hrály v Plzni, tedy krajské metropoli. A pak se taky radovaly celky, které měly v názvu číslici. No a v neposlední řadě jdou dál ti praví šampioni. Všechno vyhráli, teď míří o kolo dál.

Jako první se mezi sebou utkaly holky. Šestice okresních šampionů se mezi sebou poprala o jediné postupové místo v národním finále západ. Doslova superfavoritkami byly holky z Měčína, které patří k legendám tohoto mládežnického turnaje. Jenže letošní ročník ČEPS cupu pro ně končí velmi brzy. Florbalistky z Klatovska tentokrát do Ostravy nedorazí.

Ze sportovní haly Lokomotiva jdou dál florbalistky z Pohodového 100Du. Ty totiž z pěti duelů vyhrály všech pět, což je plnohodnotně opravňuje k účasti v pražském zemském finále. Na to se těšily i Strážovačky či 4. ZŠ Plzeň. Jenže právě šampiony ze Stodu byly nad jejich síly. V kraji končí také Voldušandy a Bělá nad Radbuzou.

Osmičku chlapeckých výběrů přivítaly Bory. Tedy ne vyhlášená věznice, ale tamější sportovní hala Slavia. I zde mohl postoupit jen jeden tým. A také mezi hochy to byli vítězové vítězů a šampioni šampionů. Plzeňská Pětadvacítka vyhrála všech šest svých utkání a zaslouženě pojede po D5 do Prahy. Anebo možná také po železnici.

Tu si chtěli vyzkoušet i stříbrní hoši z Čapkovy či bronzové FC Volduchy. Mistři však byli nad jejich síly. Totéž platilo pro zbylou pětici výběrů, která však už samotným postupem do kraje dosáhla velmi slušného výsledku.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/same-vyhry-postup-dal-plzensku-vladnou-suvereni-mecin-senzacne-vyrazen/