Sedmý ročník ČEPS cupu je tady. Registrace odstartují již na konci srpna!

Populární florbalový školní turnaj pro první stupeň základní školy je opět tady. Také v letošním roce, celkem už posedmé v řadě, se mohou malí florbalisté poprat o titul mistra republiky této kategorie. Navíc si užijí úžasnou atmosféru turnaje, kterému nechybí atraktivita od úvodních kol.

Tornáda Lutín a Jeseňáci. Dva týmy, které si účastí, respektive svými výkony v minulém ročníku ČEPS cupu získaly slávu a nesmrtelnost. Trůn jim však patří pouze jednu sezonu. Zda ho obhájí, bude jen na nich. Do cesty se jim mohou postavit tisíce vyzyvatelů v obou kategoriích – chlapecké i dívčí.

Podaří se překonat loňský rekord v počtu účastníků, který činil celkem 1161 přihlášených družstev? Dokážou úřadující mistři potvrdit svou kvalitu a obájí titul? Bude se víc dařit celkům z Čech, Moravy, nebo Slezska? Nejen na tyto otázky odpoví již sedmý ročník ČEPS cupu.

„Také v letošním roce máme účastníkům co nabídnout. Krom kvalitních zápasů a atmosféry se účastníci mohou těšit na zajímavé ceny,“ lákala účastníky koordinátorka projektu Denisa Franzeová z Českého florbalu.

Stejně jako v minulé sezoně čeká na ty nejlepší z nejlepších finálový turnaj . Ten se bude opět pojit i s konáním Superfinále florbalu 2019.

Neváhejte a přihlašujte se. Start přihlášek je letos stanoven již na konec srpna

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/sedmy-rocnik-ceps-cupu-je-tady-registrace-odstartuji-jiz-na-konci-srpna/