Slatiňáci jako jediní berou postupový „double“. Dál jdou i známé Kočky ze ZŠ Svatopluka Čecha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deset turnajů, sedm měst, dvanáct postupových míst. Takovou bilancí se pyšní v okresním kole ČEPS cupu Pardubický kraj. Pokud jinde kralovaly jednotlivé školy v obou kategoriích, na Pardubicku vládne pestrost. I zde je nejvyšší čas zrekapitulovat si první turnajovou fázi.

V ústeckoorlickém okrese si pro postup došli, či spíš doletěli Flyboys z Jiráskovy ZŠ ve Vysokém Mýtě. Spolu s nimi se dál podívají také Palackého tygři z Moravské Třebové, supersilná a neporažená ZŠ Zámecká Litomyšl, jeden z hlavních favoritů na primát minimálně Pardubicka. Pak také Smetaňáci z Hlinska, další neporažený celek a horký kandidát na prvenství. Chybět nebude ani ZŠ Dašice, taktéž s plným bodovým ziskem. Chlapecký prapor drží vysoko také Základní škola Králíky, Benešovka z Pardubic a Slatiňáci ze Slatiňan.

Mezi děvčaty se do další fáze probojoval starý známý tým. Kočky ze ZŠ Svatopluka Čecha v Chocni potvrzují kvalitu dlouhodobě a svým nezaměnitelným názvem navíc nikoho nenechají na pochybách, že fandit téhle družině se vyplatí dvojnásob. Florbal je ale doménou také Myšek ze Svitav, konkrétně těch ze základní školy na ulici T. G. Masaryka. Krom nich se na další fázi ČEPS cupu mohou těšit také Brádelačky z Horního Bradla na Chrudimsku, neporažené v okresním turnajovém kole, a Slatiňačky, jež doplnily své chlapecké kolegy.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/slatinaci-jako-jedini-berou-postupovy-double-dal-jdou-i-zname-kocky-ze-zs-svatopluka-cecha/