Sobíčci kráčí za národně-finálovým opakováním. Z dvojího postupu se radují Strakonice a Křemže

Pohádkový kraj z jihu Čech si může odškrtnout okresní fázi. Ta je totiž na Českobudějovicku a v okolí minulostí. Svou sílu znovu potvrdili Sobíčci Soběslav, kteří se loni dokázali probojovat až do národního finále v Praze. Nejvíc ale zazářily strakonická Základní škola Františka Ladislava Čelakovského a základní vzdělávací instituce z Křemže.

Devět pořadatelských měst, dvanáct odehraných turnajů, pět akcí pro holky a sedm pro kluky. To vše bylo připraveno pro 89 přihlášených družstev do jihočeského okresního kola turnaje ČEPS cup.

Kolik turnajů, tolik postupových míst. Jednoduchá postupová matematika panovala v Jihočeském kraji. Přestože se počty účastníků jednotlivých akcí lišily, minimálně z pohledu přehlednosti to bylo naprosto prosté. Vítěz bere vše.

Na krajskou eliminaci se tak mohou těšit chlapci z Křemže, favorizovaní Sobíčci Soběslav, ZŠ Smetanova Vimperk, ZŠ FLČ Strakonice, budějovičtí Grünwalďáci z hokejové základní školy, ZŠ Třeboň Na Sadech a Panteři z Milevska.

Z dívčího pohledu se radovala Křemže, Dračice Chotoviny, Benešovka Písek, Kubaťačky z Českých Budějovic a ZŠ FLČ Strakonice.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/sobicci-kraci-za-narodne-finalovym-opakovanim-z-dvojiho-postupu-se-raduji-strakonice-a-kremze/