Středočeská podzimní tradice. Do „kraje“ postupuje Šestka i Strašecké zebry

 

 

 

 

 

 

 

 

Je to už takový příjemný podzimní kolorit, na který si základní školy ve Středočeském kraji zvykají. Vždy v říjnu a listopadu se zde koná ČEPS cup. Vždy se v této době hrají okresní kola. A slůvko „vždy“ by sedělo i na postupové pozice. Ty totiž s železnou pravidelností okupuje mladoboleslavská Šestka či Strašecké zebry. Nejinak tomu bylo tentokrát.

Třináct odehraných turnajů, jedenáct zapojených pořadatelských měst. Taková je bilance okresního kola ve Středočeském kraji. Na deseti turnajích se mezi sebou utkali chlapci, na třech něžné pohlaví.

Dvanáct postupujících chlapeckých celků a poloviční počet dívek si to v dalším kole rozdá o postupová místa mezi českou zemskou elitu. K tomu však povede ještě dlouhá a trnitá cesta. První úspěšné krůčky na ní podnikly tyto chlapecké týmy:

ZŠ Wagnerovo náměstí Beroun, ZŠ Unhošť, Štíři ze ZŠ C. Boudy Kladno, Dvojka z Rakovníku, republikový superfavorit Šestka z Mladé Boleslavi, Luštěnice, ZŠ Žižkov Kutná Hora, Velký Osek, Dukla Benešov z Dukelské ulice, 2. ZŠ Dobříš, Red Arrows Obříství a Kmochova Dvojka Kolín.

V dívčí kategorii to je mladoboleslavský „superb“ ze Šestky, který tak doplnil úspěšný chlapecký tým, dále ZŠ Rudná, Holky ze Sedmičky taktéž z města automobilů, Raketky z Čáslavi a Holky Týnec. Chybět pochopitelně nemohou ani další velké favoritky a historicky velmi úspěšné florbalistky z Nového Strašecí, které svým bílo-černým přelivem v barvě zeber straší soupeřky už několik let.

» Zobrazit všechny aktuality.


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/stredoceska-podzimni-tradice-do-kraje-postupuje-sestka-i-strasecke-zebry/