Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Okresní kolo
Kategorie:
Kluci
Kde:
HMS Karlovy Vary - Západní 1812/73, Karlovy Vary, 36001 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
14.11.2018
Čas:
8:30
Kontaktní osoba:
Lukáš Grundler ( 731208316 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.Panda3003----
2.ZŠ a MŠ Kyselka0000----
3.Růžáci (postupující)7610----
4.Libušina (postupující)7511----
5.Delfíni (postupující)9603----
6.ZŠ Toužim (postupující)8512----
7.ZŠ KONEČNÁ7601----
8.Komeňák7601----
9.Truhláři 197502----
10.Trojlístek5104----
11.Hoši z Poštovní6312----
12.MÁJOVCI ZE DVORŮ7412----
13.Dukelíni6204----
14.Petra16312----
15.K-IV.6312----
16.Eva Andršová6204----
17.nejškola 15113----
18.Novoroláci4004----
19.Kluci Pernink5104----
20.Medvědi5104----
21.Vlci Merklín4013----
22.Kluci Abertamy5014----
23.Chlapci HB5005----

Výsledky zápasů

Hoši z Poštovní vs Komeňák1: 4
ZŠ KONEČNÁ vs Truhláři 193: 2
Dukelíni vs Petra10: 5
Růžáci vs Libušina2: 2
MÁJOVCI ZE DVORŮ vs Kluci Pernink8: 0
Delfíni vs nejškola 14: 0
K-IV. vs Panda5: 0
Trojlístek vs Novoroláci4: 1
Eva Andršová vs Chlapci HB5: 1
Medvědi vs Kluci Abertamy7: 2
Vlci Merklín vs ZŠ Toužim3: 3
Hoši z Poštovní vs MÁJOVCI ZE DVORŮ1: 1
ZŠ KONEČNÁ vs Delfíni5: 1
Dukelíni vs K-IV.1: 3
Libušina vs Trojlístek5: 2
Kluci Pernink vs Komeňák1: 6
nejškola 1 vs Truhláři 190: 5
Panda vs Petra10: 5
MÁJOVCI ZE DVORŮ vs Eva Andršová5: 1
Delfíni vs Medvědi8: 1
K-IV. vs Vlci Merklín4: 2
Růžáci vs Trojlístek5: 0
Komeňák vs Chlapci HB8: 0
Truhláři 19 vs Kluci Abertamy12: 1
Petra1 vs ZŠ Toužim1: 3
Libušina vs Novoroláci6: 0
Kluci Pernink vs Hoši z Poštovní0: 7
nejškola 1 vs ZŠ KONEČNÁ0: 8
Panda vs Dukelíni0: 5
Chlapci HB vs MÁJOVCI ZE DVORŮ0: 5
Kluci Abertamy vs Delfíni2: 11
ZŠ Toužim vs K-IV.5: 1
Novoroláci vs Růžáci0: 11
Komeňák vs Eva Andršová5: 1
Truhláři 19 vs Medvědi3: 0
Petra1 vs Vlci Merklín5: 0
Chlapci HB vs Kluci Pernink1: 4
Kluci Abertamy vs nejškola 11: 1
Eva Andršová vs Hoši z Poštovní0: 6
Medvědi vs ZŠ KONEČNÁ0: 8
Vlci Merklín vs Dukelíni0: 5
K-IV. vs Petra13: 3
Delfíni vs Truhláři 190: 5
Kluci Abertamy vs ZŠ KONEČNÁ0: 13
MÁJOVCI ZE DVORŮ vs Komeňák2: 4
ZŠ Toužim vs Dukelíni5: 2
Chlapci HB vs Hoši z Poštovní0: 8
Eva Andršová vs Kluci Pernink3: 0
Medvědi vs nejškola 10: 1
Komeňák vs Novoroláci5: 1
Petra1 vs Delfíni2: 3
MÁJOVCI ZE DVORŮ vs Libušina0: 7
ZŠ KONEČNÁ vs Dukelíni7: 1
ZŠ Toužim vs Trojlístek6: 0
MÁJOVCI ZE DVORŮ vs Hoši z Poštovní2: 1
Truhláři 19 vs K-IV.9: 1
Eva Andršová vs Růžáci0: 7
Komeňák vs Delfíni3: 5
Libušina vs ZŠ KONEČNÁ5: 3
ZŠ Toužim vs Trojlístek4: 3
Truhláři 19 vs Růžáci3: 4
Delfíni vs Libušina1: 2
ZŠ Toužim vs Růžáci0: 4
Delfíni vs ZŠ Toužim5: 2
Libušina vs Růžáci2: 3


Zpět na seznam turnajů


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/detail/142