Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Abertamy Základní škola Abertamy, okres Karlovy Vary Abertamy
Abertamy Základní škola Abertamy, okres Karlovy Vary Abertamy
Adamov Kinder Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace Adamov
Růže Základní škola a mateřská škola, Albrechtice v Jizerských horách, příspěvková organizace Albrechtice v Jizerských horách
Tygři Základní škola a mateřská škola, Albrechtice v Jizerských horách, příspěvková organizace Albrechtice v Jizerských horách
Kameňáci Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb
Kameňačky Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb
Open Gate Babice OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o. Babice
Open Gate Babice - Dívky OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o. Babice
Bánovjané Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
Bánovjanky Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
ZŠ Bartošovice Základní škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace Bartošovice
ZŠ Batelov Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace Batelov
Františka Křižíka Základní škola Františka Křižíka Bechyně Bechyně
Františka Křižíka girls Základní škola Františka Křižíka Bechyně Bechyně
Základní škola Bechyně, Školní 293 Základní škola Bechyně, Školní 293 Bechyně
Bělá n.R. Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
BelanR- dívky Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou
ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Benešov
Dukla Benešov Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Benešov
Benešov nad Černou Základní škola Benešov nad Černou Benešov nad Černou
Lvice Bernartice Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
Kometa Bernartice Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
Bernarťáci Základní škola a Mateřská škola Bernartice, okres Písek Bernartice
SŠ a ZŠ Beroun Střední škola a Základní škola Beroun, příspěvková organizace Beroun
Kohouti Besednice Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov Besednice
Pro-Aktiv Bílina Základní škola, Bílina, Aléská 270, okres Teplice, příspěvková organizace Bílina
ZŠ Za Chlumem Bílina hoši Základní škola, Bílina, Za Chlumem 824, okres Teplice, příspěvková organizace Bílina
Bílovec Komenského Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace Bílovec
Lišáci Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Lišky Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Tomášci Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2 Blansko
Dvorská holky Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Dvorská dívky Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Salmovka Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17 Blansko
ZŠ T.G.Masaryka Blatná Základní škola T.G.Masaryka Blatná, okr. Strakonice Blatná
ZŠ Bohdalice Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace Bohdalice
Bafani Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizace Bohdíkov
ZŠ ČSA Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace Bohumín
ZŠ Bohušovice Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace Bohušovice nad Ohří
Záhorovjané Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bojkovice
ZŠ Pitín hoši Základní škola Pitín, okres Uherské Hradiště Bojkovice
ZŠ Pitín holky Základní škola Pitín, okres Uherské Hradiště Bojkovice
ZŠ TGM Bojkovice - chlapci Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště Bojkovice
ZŠ TGM Bojkovice - dívky Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště Bojkovice
Bolatice Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
Bolatice - Holky Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
Borošačky Církevní základní škola Borohrádek Borohrádek
Borošáci Církevní základní škola Borohrádek Borohrádek
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1222


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/