Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Adamov Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace Adamov
Tygři Základní škola a mateřská škola, Albrechtice v Jizerských horách, příspěvková organizace Albrechtice v Jizerských horách
Open Gate Boys OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o. Babice
Open Gate Girls OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o. Babice
Bánovjané Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
Bánovjanky Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
ZŠ Bartošovicee Základní škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace Bartošovice
ZŠ Batelov Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace Batelov
ZŠ Bechyně, Školní Základní škola Bechyně, Školní 293 Bechyně
Pávi Bedihošť Základní škola a mateřská škola Bedihošť Bedihošť
Pávice Bedihošť Základní škola a mateřská škola Bedihošť Bedihošť
Bělá n.R. Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
Bělá-holky Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
Ben boys Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 Benátky nad Jizerou
Bengirls Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135 Benátky nad Jizerou
ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Benešov
Dukla Benešov Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Benešov
ZŠ a MŠ Benešov nad Černou Základní škola Benešov nad Černou Benešov nad Černou
ZŠ Bernartice chlapci Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
ZŠ Bernartice dívky Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
Závoďáci Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249 Beroun
Kohouti Besednice Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov Besednice
ZŠ ALÉSKÁ I. Základní škola, Bílina, Aléská 270, okres Teplice, příspěvková organizace Bílina
ZŠ Za Chlumem Bílina Základní škola, Bílina, Za Chlumem 824, okres Teplice, příspěvková organizace Bílina
ZŠ Komenského Bílovec Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace Bílovec
ZŠ Komenského Bílovec - dívky Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace Bílovec
Lišáci Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Lišky Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Čerti Základní škola, Blansko, Nad Čertovkou 17 Blansko
Tomášci Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2 Blansko
Borci Dvorci Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Borky Dvorky Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Blatnický roháč Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace Blatnice pod Svatým Antonínkem
ZŠ Bohdalice Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace Bohdalice
Bafíci Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizace Bohdíkov
ZŠ a MŠ Čs. armády Bohumín Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace Bohumín
ZŠ Bohuslavice - kluci Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace Bohuslavice
Zš Bohuslavice - holky Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace Bohuslavice
ZŠ Bohušovice Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace Bohušovice nad Ohří
Záhorovjané Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bojkovice
ZŠ TGM BOJKOVICE Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště Bojkovice
Bolatice - Kluci Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
Bolatice - Holky Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
ZŠ Bor Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace Bor
ZSBOROTÍN - CHLAPCI Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Borotín
ZS BOROTÍN - DÍVKY Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Borotín
ZŠ Boršice Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice
Boráci Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace Bory
ZáŠkola ZáŠkola Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Stupeňáci Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace Břasy
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1032


Tisk ze stránky: http://zakladniskoly.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/