Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Vlci Merklín Základní škola Merklín, okres Karlovy Vary Merklín
Vlčice Merklín Základní škola Merklín, okres Karlovy Vary Merklín
ZŠ MĚSTO LIBAVÁ ZŠ a MŠ Město Libavá, příspěvková organizace Město Libavá
Štíři Meziboří Základní škola Meziboří, J. A. Komenského 340 Meziboří
Hrancl Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav Mikulov
Amazonky Mikulov Základní škola Mikulov, Valtická 3, okres Břeclav Mikulov
ZS Valticka Mikulov Základní škola Mikulov, Valtická 3, okres Břeclav Mikulov
ZŠ Miletín Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín Miletín
ZŠ Miletín Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín Miletín
Panteři 1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek Milevsko
Komeňáci 2. základní škola J. A. Komenského Milevsko, J. A. Komenského 1023, okres Písek Milevsko
Miličín Základní škola a Mateřská škola Miličín okres Benešov Miličín
Mimoňští sršni Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace Mimoň
Pastelka dívky Základní škola Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325 Mladá Boleslav
SEDMIČKA Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082 Mladá Boleslav
Osmička Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040 Mladá Boleslav
5. ZŠ Mladá Boleslav Základní škola Mladá Boleslav, Dukelská 1112 Mladá Boleslav
HOLKY ZE SEDMIČKY Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082 Mladá Boleslav
ZŠ Debř, Mladá Boleslav Masarykova základní škola Debř, Mladá Boleslav, Bakovská 7 Mladá Boleslav
ZŠ Debř Masarykova základní škola Debř, Mladá Boleslav, Bakovská 7 Mladá Boleslav
ŠESTKA Základní škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152 Mladá Boleslav
ŠESTKA Základní škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152 Mladá Boleslav
Pastelka chlapci Základní škola Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325 Mladá Boleslav
Základní škola Mnichovo Hradiště Sokolovská Základní škola Mnichovo Hradiště, Sokolovská 254, okres Mladá Boleslav Mnichovo Hradiště
Mníšek pod Brdy Základní škola Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ Mníšek pod Brdy
ZŠ MOdřice Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Modřice
Vodníci Základní škola Mohelnice, Vodní 27 Mohelnice
Aligátoři Mokrá Základní škola Mokrá-Horákov, příspěvková organizace Mokrá-Horákov
Moravany Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Moravany
Lvi Moravany Základní škola Moravany, okres Pardubice Moravany
Moravanské VOSY Základní škola Moravany, okres Pardubice Moravany
Kostelní Padouši Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy Moravská Třebová
Palackého šelmy Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy Moravská Třebová
Palackého tygři Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy Moravská Třebová
Havlajda Základní škola Moravské Budějovice Havlíčkova ul. 933 okres Třebíč Moravské Budějovice
ZŠ TGM Moravské Budějovice Základní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice, náměstí Svobody 903, okres Třebíč Moravské Budějovice
ZŠ T. G. Masaryka Moravský Žižkov Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace Moravský Žižkov
ZŠ Morkovice Základní škola Morkovice, příspěvková organizace Morkovice
TIGERS Základní škola, Most, Zlatnická 186, příspěvková organizace Most
Lvíčata Základní škola, Most, U Stadionu 1028, příspěvková organizace Most
7.ZŠ MOST - WINGS Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace Most
7.ZŠ MOST - HOKEJKY Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace Most
Desítka Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace Most
18.ZŠ Okružní Most Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace Most
4EVER Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace Most
ZŠ Okružní Most Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace Most
ZŠ a MŠ Mostek Základní škola a Mateřská škola, Mostek, okres Trutnov Mostek
Draci Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Mšené-lázně
ZŠ Mšeno Boys Základní škola Mšeno, příspěvková organizace Mšeno
ZŠ Mšeno Girls Základní škola Mšeno, příspěvková organizace Mšeno
Předchozí | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=10&page=13