Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Němčice nad Hanou Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov Němčice nad Hanou
Němčice Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov Němčice nad Hanou
ZŠ Nepomuk Základní škola Nepomuk, okres Plzeň-jih Nepomuk
TROJKA ŠKOLA NERATOVICE Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník Neratovice
TROJKA ŠKOLA NERATOVICE Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník Neratovice
ZŠ Nezamyslice - chlapci Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice Nezamyslice
ZŠ Nezamyslice - dívky Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice Nezamyslice
ZŠ Nezdenice - chlapci Základní škola a Mateřská škola Nezdenice, okres Uherské Hradiště Nezdenice
ZŠ Nezdenice - dívky Základní škola a Mateřská škola Nezdenice, okres Uherské Hradiště Nezdenice
Nivnice Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského, Nivnice Nivnice
DRACI Nížkov Základní škola Nížkov Nížkov
ZŠ Komenského 2 Základní škola Nová Paka, Komenského 555 Nová Paka
Kluci z Husitské Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín Nová Paka
Holky z Husitské Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín Nová Paka
ZŠ Komenského Základní škola Nová Paka, Komenského 555 Nová Paka
Novoroláci Základní škola Nová Role, okres Karlovy Vary Nová Role
Novorolačky Základní škola Nová Role, okres Karlovy Vary Nová Role
Hejkalovci Základní škola Nové Město na Moravě, Leandra Čecha 860, okres Žďár nad Sázavou Nové Město na Moravě
Komenda Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod Nové Město nad Metují
KOMENDA girls Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod Nové Město nad Metují
ZŠ Nové Sedlo Základní škola Nové Sedlo, okres Sokolov Nové Sedlo
ZŠ a MŠ J.A. Komesnkého v Novém Strašecí Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí Nové Strašecí
Veseláci Základní škola a Mateřská škola Nové Veselí, příspěvková organizace Nové Veselí
Základní škola Novosedlice Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace Novosedlice
Bor Základní škola Nový Bor, náměstí Míru 128, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Nový Bor
Smradi Základní škola Nový Hrozenkov, okres Vsetín Nový Hrozenkov
Hašlerky Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace Nový Jičín
Jubka Základní škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace Nový Jičín
ZŠ Nový Knín Základní škola a Mateřská škola Nový Knín Nový Knín
ZŠ Nový Rychnov Základní škola Nový Rychnov, okres Pelhřimov Nový Rychnov
ZŠ Nový Rychnov Základní škola Nový Rychnov, okres Pelhřimov Nový Rychnov
ZŠ Nýdek Základní škola a mateřská škola Nýdek, příspěvková organizace Nýdek
Komenda Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace Nymburk
Pohořáci Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace Odry
ZŠ Komenská Odry Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace Odry
Pohořačky Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace Odry
ZŠ Odry - Komenďačky Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace Odry
ZŠ Olbramovice Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Olbramovice
ZŠ Olbramovice Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Olbramovice
ZŠ Olešnice Základní škola a mateřská škola Olešnice, okres Blansko Olešnice
Voršiláci Základní škola sv. Voršily v Olomouci Olomouc
Voršilačky Základní škola sv. Voršily v Olomouci Olomouc
FZŠ Rožňavská Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace Olomouc
Demlovakluci Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Demlova 18, příspěvková organizace Olomouc
Bojovníci Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc Olomouc
Demlovaholky Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Demlova 18, příspěvková organizace Olomouc
ZŠ Řezníčkova Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace Olomouc
Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1 Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1, příspěvková organizace Olomouc
Kohouti Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33, příspěvková organizace Olomouc
Oloví Základní škola a mateřská škola Oloví, okres Sokolov Oloví
Předchozí | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | Další

Celkem týmů: 1218


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=10&page=14