Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Olbramovice Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Olbramovice
ZŠ Olbramovice Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Olbramovice
Oldřišovské sovičky Základní škola Oldřišov, okres Opava, příspěvková organizace Oldřišov
ZŠ OLEŠNICE Základní škola a mateřská škola Olešnice, okres Blansko Olešnice
Voršiláci Základní škola sv. Voršily v Olomouci Olomouc
Hodolany Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace Olomouc
FZŠ Rožňavská Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace Olomouc
ZŠ Nemilany Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1, příspěvková organizace Olomouc
Piráti Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc Olomouc
FZŠ Holečkova Olomouc Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace Olomouc
ZŠ Demlova ch Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Demlova 18, příspěvková organizace Olomouc
ZŠ Demlova d Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Demlova 18, příspěvková organizace Olomouc
Best Friends Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy Opatov
Borci Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy Opatov
Opatovice n.L. Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice Opatovice nad Labem
Mistři 2 Základní škola Opava-Kylešovice Opava
ZŠ OTICKÁ OPAVA Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace Opava
ZŠ OTICKÁ OPAVA Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace Opava
Noví světáci Základní škola Nový svět, Opava, příspěvková organizace Opava
ZŠ Vrchní Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace Opava
Mařádek Základní škola Opava, Mařádkova 15 - příspěvková organizace Opava
ZŠ Edvarda Beneše Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace Opava
ZŠ Vrchní Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace Opava
Draci Šrámkova Základní škola a Mateřská škola Opava, Šrámkova 4 - příspěvková organizace Opava
ZŠ Osek - kluci Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace Osek
ZŠ Osek - dívky Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace Osek
Tygři Osík Základní škola Osík, okres Svitavy Osík
FC Ostopovice Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ostopovice
hoši ZŠ Píky Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace Ostrava
holky ZŠ Píky Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Porubská 832 Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace Ostrava
Panthers Bohumínská Základní škola Ostrava-Slezská Ostrava, Bohumínská 72/1082, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Porubská 832 Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace Ostrava
škarvadíci Záskladní škola gen. Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Proskovice Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, příspěvková organizace Ostrava
škarvaďátka Záskladní škola gen. Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Dětská - kluci Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace Ostrava
FBC Březinka Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Dětská - holky Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace Ostrava
Centrum sportu ZŠ Ostrava - Bělský Les Základní škola a mateřská škola Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ HRABOVÁ Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace Ostrava
Gen Janka Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace Ostrava
Monty School Ostrava Základní škola Monty School Ostrava
ZŠ Srbská Základní škola Ostrava - Výškovice, Srbská 2, příspěvková organizace Ostrava
Gen.Janka 2 Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Nádražní - chlapci Základní škola Ostrava, Nádražní 117, příspěvková organizace Ostrava
Hošťálky Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Ostrava, Nádražní 117 Základní škola Ostrava, Nádražní 117, příspěvková organizace Ostrava
Krestovačky Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace Ostrava
Legendary team Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace Ostrava
Předchozí | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=10&page=15