Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Dubicko Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace Dubicko
Dubeňáci Základní škola a Mateřská škola Dubné Dubné
Experti Základní škola Antonína Sochora Duchcov, Teplická ul. 13, okres Teplice Duchcov
ZŠ STRŽ Základní škola Strž, Dvůr Králové nad Labem, E. Krásnohorské 2919 Dvůr Králové nad Labem
Schulzovy sady Dvůr Králové Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 Dvůr Králové nad Labem
Královédvorští tygři Základní škola a Praktická škola, Dvůr Králové nad Labem, Přemyslova 479 Dvůr Králové nad Labem
Dymokury Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk Dymokury
Lhocané Základní škola Francova Lhota,okres Vsetín Francova Lhota
Franťačky Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 Františkovy Lázně
Franťáci Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 Františkovy Lázně
ZŠ Trojanovice Jubilejní základní škola prezidenta Masaryka a Mateřská škola Trojanovice, okres Nový Jičín, příspěvková organizace Frenštát pod Radhoštěm
Zdenka Murasová Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín Frenštát pod Radhoštěm
Tyršovka Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín Frenštát pod Radhoštěm
ZŠ Záhuní Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408, okres Nový Jičín Frenštát pod Radhoštěm
ZŠ Fryčovice Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Fryčovice
Gazely Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Fryčovice
sedmička Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 1700 Frýdek-Místek
Višňováci Základní škola a mateřská škola Višňová, okres Liberec, příspěvková organizace Frýdlant
ZŠ TGM Frýdlant n.O. Základní škola Frýdlant nad Ostravicí náměstí T. G. Masaryka 1260 okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Frýdlant nad Ostravicí
Amateři Základní škola Frýdlant nad Ostravicí Komenského 420 okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Frýdlant nad Ostravicí
Amatérky Základní škola Frýdlant nad Ostravicí Komenského 420 okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Frýdlant nad Ostravicí
Frymburská pětka Základní škola a Mateřská škola Frymburk Frymburk
ZŠ JAK Fulnek H Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace Fulnek
ZŠ JAK Fulnek D Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace Fulnek
Jeníkováci Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace Golčův Jeníkov
Jeníkovačky Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace Golčův Jeníkov
Boys2018 Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
Girls2018 Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
ZŠ a MŠ Habry Základní škola a Mateřská škola Habry Habry
ZŠ HALENKOVICE Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace Halenkovice
ZŠ HALENKOVICE Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace Halenkovice
ZŠ Frýdecká Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace Havířov
Mládežka Základní škola Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
ZŠ M. Kudeříkové Základní škola Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Žákovská Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná Havířov
ZŠ a MŠ Na Nábřeží - kluci Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace Havířov
Mládežka holky Základní škola Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
ZŠ a MŠ Na Nábřeží - holky Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Havlíčkův Brod
ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 D Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Havlíčkův Brod
ZŠ a MŠ Herálec Základní škola a Mateřská škola Herálec, příspěvková organizace Herálec
Tygři Základní škola Hladké Životice okres Nový Jičín, příspěvková organizace Hladké Životice
Tygřice Základní škola Hladké Životice okres Nový Jičín, příspěvková organizace Hladké Životice
Smetaňáci Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim Hlinsko
Floorball boys Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
floorball girls Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
ZŠ Hornická Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace Hlučín
ZŠ Hornická Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace Hlučín
Tyršovka Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, Tyršova 2, okres Opava, příspěvková organizace Hlučín
ZŠ Třanovice Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizace Hnojník
Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=10&page=6