Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Hostýnci Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2/2100 Praha 10
Hostýnky Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2/2100 Praha 10
ZŠ Nad Přehradou Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469 Praha 10
Jakuťáci Základní škola, Praha 10, Jakutská 2/1210 Praha 10
Gutovka Základní škola, Praha 10, Gutova 39/1987 Praha 10
Přehrada Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469 Praha 10
BÝCI Základní škola, Praha 11, Ke Kateřinkám 1400 Praha 11
Človíček Sportovní ZŠ a MŠ Človíček Praha 15
SMETANKA Základní škola, Praha 2, Na Smetance 1 Praha 2
London Owls Základní škola, Praha 2, Londýnská 34 Praha 2
ZŠ Slovenská Základní škola, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Slovenská 27 Praha 2
Milíčovky Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 Praha 4
PLAMÍNCI Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 Praha 4
ZŠ Campanus chlapci Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
ZŠ Campanus dívky Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
ZŠ Mendelova - chlapci Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 Praha 4
ZŠ Mendelova - dívky Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 Praha 4
Compass Základní škola COMPASS s.r.o. Praha 4
Compass Základní škola COMPASS s.r.o. Praha 4
Hrachouni Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007 Praha 5
DSP Německá škola v Praze s. r. o. - zahraniční škola a gymnázium Praha 5
ZŠ Podbělohorská Základní škola Praha 5 - Smíchov, Podbělohorská 26/720 Praha 5
ZŠ s RVJ Bronzová Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027 Praha 5
Red Hill Boys Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 Praha 6
Red Hill Girls Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 Praha 6
ZŠ Hovorčovická Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11 Praha 8
Bureška Základní škola, Praha 8, Burešova 14 Praha 8
Novoborská Základní škola Novoborská Praha 9
Fryčováčci Základní škola, Fryčovická Praha 9
ZŠ Univerzum Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o. Praha 9
Raškáči Základní škola a mateřská škola Raškovice Pražmo
Želatovská Základní škola Přerov, Želatovská 8 Přerov
Tenis Základní škola Přerov, U tenisu 4 Přerov
Přeštice - holky Základní škola Josefa Hlávky, Přeštice Přeštice
ZŠ PŘIMDA Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace Přimda
ZŠ Dr.Horáka - holky Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 Prostějov
ZŠ Dr. Horáka - kluci Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 Prostějov
Reálka Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2 Prostějov
Reálka dívky Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2 Prostějov
ZŠ Majakovského Základní škola Prostějov, ul. Vl. Majakovského 1 Prostějov
zš ptení holky Základní škola a mateřská škola Ptení Ptení
zš ptení kluci Základní škola a mateřská škola Ptení Ptení
ZŠ Pustiměř - hoši Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov Pustiměř
ZŠ Pustiměř - dívky Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov Pustiměř
Florbal Pyšely Základní škola T.G. Masaryka Pyšely
Základní škola RADNICE Základní škola Radnice, okres Rokycany, příspěvková organizace Radnice
Základní škola RADNICE Základní škola Radnice, okres Rokycany, příspěvková organizace Radnice
Jedničky 1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153 Rakovník
ZŠ a MŠ Údolí Desné - kluci Základní škola a Mateřská škola Údolí Desné Rapotín
ZŠ a MŠ Údolí Desné - holky Základní škola a Mateřská škola Údolí Desné Rapotín
Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další

Celkem týmů: 527


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=10&page=8