Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Kobylky Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace Kobylnice
Kobylnice Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace Kobylnice
Šestka Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374 Kolín
Jednička Základní škola Kolín II., Bezručova 980 Kolín
Kmochova Dvojka Kolín Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Kolín
Kozlové Základní škola Kolín III., Lipanská 420 Kolín
Kozy ze čtyřky Základní škola Kolín III., Lipanská 420 Kolín
Velhartice Základní škola a mateřská škola Velhartice Kolinec
Mniší Základní škola Kopřivnice - Mniší okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kopřivnice
Alšováci Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín Kopřivnice
Alšovačky Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín Kopřivnice
Emílci Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Emilky Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Sedmnáctka Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225 okres Nový Jičín Kopřivnice
Sedmnáctka Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225 okres Nový Jičín Kopřivnice
Zš Korytná Základní škola a Mateřská škola, Korytná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Korytná
ZŠ Kosmonosy Základní škola Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav Kosmonosy
Košťálováci Základní škola Košťálov, okres Semily Košťálov
Dráčci Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Orlicí
Základní škola Kounice Základní škola Kounice, okres Nymburk Kounice
Základní škola Kounice Základní škola Kounice, okres Nymburk Kounice
Kouřimští draci Základní škola Miloše Šolleho Kouřim, okres Kolín Kouřim
Kovářovské lvice Základní škola Kovářov, okres Písek Kovářov
Kovářovští lvi Základní škola Kovářov, okres Písek Kovářov
FBC Hippos Kožlany ZŠ a MŠ dr. E. Beneše Kožlany
FC KOZLOVICE Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace Kozlovice
ZŠ Kožušany-Tážaly-chlapci ZŠ a MŠ Kožušany - Tážaly, příspěvková organizace Kožušany - Tážaly
ZŠ Kožušany dívky ZŠ a MŠ Kožušany - Tážaly, příspěvková organizace Kožušany - Tážaly
Základní škola Králíky Základní škola Králíky Králíky
Žiheláci Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli Kralovice
ZŠ Královské Poříčí - kluci Základní škola Královské Poříčí, okres Sokolov Královské Poříčí
ZŠ Královské Poříčí dívky Základní škola Královské Poříčí, okres Sokolov Královské Poříčí
ZŠ a MŠ Třebízského, Kralupy n. Vlt. Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace Kralupy nad Vltavou
Mikovičáci Základní škola Kralupy nad Vltavou, 28. října 182, okres Mělník, příspěvková organizace Kralupy nad Vltavou
ZŠ KRAVAŘE Základní škola Kravaře, příspěvková organizace Kravaře
Křemže chlapci Základní škola a Mateřská škola Křemže Křemže
Křemže dívky Základní škola a Mateřská škola Křemže Křemže
ZŠ Křenovice Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov Křenovice
ZŠ KŘIVOKLÁT Základní škola a Mateřská škola Křivoklát Křivoklát
ZŠ KŘIVOKLÁT Základní škola a Mateřská škola Křivoklát Křivoklát
Dvořáci Základní škola Krnov, Dvořákův okruh 2, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
Žižkovští tygříci Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
Janáčkova pětka Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
ZŠ U Sýpek Kroměříž - Hoši Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, příspěvková organizace Kroměříž
ZŠ U Sýpek Kroměříž - Dívky Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, příspěvková organizace Kroměříž
Oskol Kroměříž Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvková organizace Kroměříž
Zacharáci Základní škola Zachar, Kroměříž, příspěvková organizace Kroměříž
ZŠ a MŠ Křtiny Základní škola a Mateřská škola Křtiny Křtiny
Broučkové Základní škola Krucemburk, okres Havlíčkův Brod Krucemburk
BGBZS Bohosudováci Základní škola při Biskupském gymnáziu Krupka 1 - Bohosudov Krupka
Předchozí | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=2&page=10