Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Lišáci Lidická Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
Tégemáci Základní škola T. G. Masaryka, Hrádek nad Nisou, Komenského 478, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
TGM Základní škola T. G. Masaryka, Hrádek nad Nisou, Komenského 478, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
ZŠ 1. máje, Hranice Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
ZŠ 1. máje, Hranice Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
Hrotovice Základní škola Hrotovice Hrotovice
krasavci Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary Hroznětín
Podhrad Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
Hradská Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
Pepino Hustopeče Základní škola Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov Hustopeče nad Bečvou
Florbalky Hustopeče Základní škola Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov Hustopeče nad Bečvou
Tygříci Hvozd Základní škola a mateřská škola Hvozd, příspěvková organizace Hvozd u Prostějova
Buldoci Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ivančice
Atleti ZŠ Pasířská Základní škola Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou
Janovice hoši Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy Janovice nad Úhlavou
Janovice dívky Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy Janovice nad Úhlavou
ZŠ Josefov Základní škola Jaroměř - Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod Jaroměř - Josefov
ZŠ Josefov dívky Základní škola Jaroměř - Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod Jaroměř - Josefov
Výři Základní škola Stružnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Jezvé
Zlaté rybky Základní škola Stružnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Jezvé
Rošárna Základní škola Jihlava, E. Rošického 2 Jihlava
ZŠ Kollárova Základní škola Jihlava Kollárova, příspěvková organizace Jihlava
Black stars Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov Kamenice nad Lipou
Dračice Kamna Základní škola a Mateřská škola Kameničky Kameničky
ZŠ Školní Kaplice Základní škola Kaplice, Školní 226, okres Český Krumlov Kaplice
Komeňák Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ Karolinka Základní škola Karolinka, okres Vsetín Karolinka
Prameňáci Základní škola a Mateřská škola Prameny, Karviná, příspěvková organizace Karviná
Borováci Základní škola Borovského Karviná
12. ZŠ Brjanská Základní škola Kladno, Brjanská 3078 Kladno
Tygři z Krátké Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká 676, okres Chomutov Klášterec nad Ohří
Základní škola Plánická Klatovy Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 Klatovy
Klenčácí Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace Klenčí pod Čerchovem
Holky z Kobylnic Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace Kobylnice
Kluci z Kobylnic Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace Kobylnice
Kmochova Dvojka Kolín Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Kolín
Alšovačky Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín Kopřivnice
Alšováci Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín Kopřivnice
Lubiňáci Základní škola Kopřivnice - Lubina okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kopřivnice
Emílci Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Emilky Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Sedmnáctka Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225 okres Nový Jičín Kopřivnice
Sedmnáctka Základní škola Kopřivnice, 17.listopadu 1225 okres Nový Jičín Kopřivnice
MNIŠÍ Základní škola Kopřivnice - Mniší okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kopřivnice
Kožušany dívky ZŠ a MŠ Kožušany - Tážaly, příspěvková organizace Kožušany - Tážaly
Kožušany chlapci ZŠ a MŠ Kožušany - Tážaly, příspěvková organizace Kožušany - Tážaly
Mikovičáci Základní škola Kralupy nad Vltavou, 28. října 182, okres Mělník, příspěvková organizace Kralupy nad Vltavou
ZŠ Křemže Základní škola a Mateřská škola Křemže Křemže
ZŠ Křemže Základní škola a Mateřská škola Křemže Křemže
ZŠ Křenovice Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov Křenovice
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 527


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=2&page=4