Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Potměnoši Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace Dobrá
Dobrovodští draci Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic Dobrá Voda u Českých Budějovic
Tygři Dobratice Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Dobratice
Doberáci Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou Dobré
Doberačky Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou Dobré
2.ZŠ Dobříš 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram Dobříš
2.ZŠ Dobříš 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram Dobříš
1. ZŠ Dobříš - chlapci Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
1. ZŠ Dobříš - dívky Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
ZŠ Dobronín Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace Dobronín
Trivium Plus Kluci Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Trivium Plus Holky Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Bílé wokurky Základní škola a Mateřská škola, Bílý Újezd, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Bodlinka Dobruška Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Bodlinky Dobruška Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
ZŠ Pulická Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
ZŠ Pulická Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
ZŠ Dobšice Základní škola a Mateřská škola, Dobšice, okres Znojmo, příspěvková organizace Dobšice
Dobšice Základní škola a Mateřská škola, Dobšice, okres Znojmo, příspěvková organizace Dobšice
Šampioni Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace Dolany
SUPER BEČVANI Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín Dolní Bečva
SUPER BEČVANKY Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín Dolní Bečva
běláci Základní škola a Mateřská škola Dolní Bělá, příspěvková organizace Dolní Bělá
Vinaři Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace Dolní Bojanovice
Orlice Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace Dolní Bojanovice
ZŠ Dolní Bousov Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov Dolní Bousov
ZŠ Dolní Bousov Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov Dolní Bousov
Kounice Základní škola a Mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace Dolní Kounice
DL Dragons Základní škola Dolní Lhota, příspěvková organizace Dolní Lhota
Dolnolhoťačky Základní škola Dolní Lhota, příspěvková organizace Dolní Lhota
Draci z Lóček Zš a Mš Dolní Loučky, Dolní Loučky 207, 594 55 Dolní Loučky
Dolní Lutyně Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace Dolní Lutyně
Poustevňáci Základní škola a Mateřská škola Dolní Poustevna, příspěvková organizace Dolní Poustevna
Dolní Ředice Základní škola Dolní Ředice, okres Pardubice Dolní Ředice
Lovci Základní škola Dolní Věstonice, okres Břeclav Dolní Věstonice
Bojovnice Základní škola Dolní Věstonice, okres Břeclav Dolní Věstonice
Dolní Vilémovice tým Tataráčci Základní škola Dolní Vilémovice 42 Dolní Vilémovice
ZŠ Dolní Vilémovice Základní škola Dolní Vilémovice 42 Dolní Vilémovice
ZŠ Doloplazy florbal Základní škola Doloplazy, okres Olomouc, příspěvková organizace Doloplazy
Domamil Základní škola a Mateřská škola Domamil Domamil
ZŠ Dražice Základní škola a Mateřská škola Dražice, okres Tábor Dražice
ZŠ Dražice Základní škola a Mateřská škola Dražice, okres Tábor Dražice
ZŠ Drnovice Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
ZŠ Drnovice Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
ŽŠ a MŠ Dub nad Moravou Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace Dub nad Moravou
ZŠ a MŠ Dub nad Moravou - dívky Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace Dub nad Moravou
ZŠ Dubí 1 - Chlapci Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice Dubí
ZŠ Dubí 1 - Dívky Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice Dubí
ZŠ Dubí 2 - Pitíčka ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Dubí
ZŠ Dubí 2 - Agentky 005 ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Dubí
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=2&page=5