Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Campanus chlapci Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
ZŠ Campanus dívky Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
Hrachouni Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007 Praha 5
DSP Německá škola v Praze s. r. o. - zahraniční škola a gymnázium Praha 5
ZŠ Podbělohorská Základní škola Praha 5 - Smíchov, Podbělohorská 26/720 Praha 5
ZŠ s RVJ Bronzová Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027 Praha 5
ZŠ Univerzum Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o. Praha 9
Raškáči Základní škola a mateřská škola Raškovice Pražmo
Tenis Základní škola Přerov, U tenisu 4 Přerov
Želatovská Základní škola Přerov, Želatovská 8 Přerov
Přeštice - holky Základní škola Josefa Hlávky, Přeštice Přeštice
ZŠ PŘIMDA Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace Přimda
ZŠ Dr.Horáka - holky Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 Prostějov
ZŠ Dr. Horáka - kluci Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 Prostějov
Reálka Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2 Prostějov
Reálka dívky Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2 Prostějov
zš ptení holky Základní škola a mateřská škola Ptení Ptení
zš ptení kluci Základní škola a mateřská škola Ptení Ptení
ZŠ Pustiměř - hoši Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov Pustiměř
ZŠ Pustiměř - dívky Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov Pustiměř
Základní škola RADNICE Základní škola Radnice, okres Rokycany, příspěvková organizace Radnice
Základní škola RADNICE Základní škola Radnice, okres Rokycany, příspěvková organizace Radnice
Jedničky 1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153 Rakovník
Rosičáci Základní škola a mateřská škola Rosice, okres Chrudim Rosice
Koryčánci Základní škola Koryčanské Paseky, Rožnov p. R., příspěvková organizace Rožnov pod Radhoštěm
Javorníčci Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou
ŠPEJCHARÁCI Základní škola Ivana Olbrachta, Semily, Nad Špejcharem 574 Semily
Šlapík II Základní škola a Mateřská škola Šlapanov, příspěvková organizace Šlapanov
Šlapík I Základní škola a Mateřská škola Šlapanov, příspěvková organizace Šlapanov
LUKÁŠKY Základní škola a Mateřská škola Luká, okres Olomouc, příspěvková organizace Slavětín
LUKÁŠI Základní škola a Mateřská škola Luká, okres Olomouc, příspěvková organizace Slavětín
ZŠ Slušovice Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Slušovice
ZŠ Slušovice Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Slušovice
Sobíčci Soběslav Základní škola Soběslav, Komenského 20 Soběslav
Komety Soběslav Základní škola Soběslav, Komenského 20 Soběslav
Fráňové Základní škola, Sobotka, okres Jičín Sobotka
Ladislav Harčarik Masarykova základní škola, Stará Paka, okres Jičín Stará Paka
Ladislav Harčarik Masarykova základní škola, Stará Paka, okres Jičín Stará Paka
Staroměšťáci Základní škola a Mateřská škola Staré Město pod Landštejnem Staré Město pod Landštejnem
ZŠ Štěpánkovice Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice, příspěvková organizace Štěpánkovice
ZŠ Školní Štětí - chlapci Základní škola Štětí, Školní 559, okres Litoměřice Štětí
ZŠ Školní Štětí Základní škola Štětí, Školní 559, okres Litoměřice Štětí
ZŠ a MŠ Štíty Základní škola Štíty, okres Šumperk Štíty
Pohodovy100D Základní škola a mateřská škola Stod, příspěvková organizace Stod
Stonava Základní škola a Mateřská škola Stonava Stonava
Stonava 2 Základní škola a Mateřská škola Stonava Stonava
ZŠ Povážská chlapci Základní škola Povážská Strakonice, Povážská 263 Strakonice
ZŠ Povážská dívky Základní škola Povážská Strakonice, Povážská 263 Strakonice
Strážáci Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace Stráž nad Nisou
Čápovka Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín Strážnice
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další

Celkem týmů: 356


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=2&page=6