Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Vrchní Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace Opava
ZŠ Opava Vrchní Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace Opava
ZŠ Školní Orlová Základní škola Orlová-Lutyně Školní 862 okres Karviná, příspěvková organizace Orlová
ZŠ Osečná Základní škola a Mateřská škola, Osečná, okres Liberec, příspěvková organizace Osečná
ZŠ Osek - chlapci Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace Osek
ZŠ Osek - dívky Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace Osek
Škarvadíci Záskladní škola gen. Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace Ostrava
florbalgirls Záskladní škola gen. Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace Ostrava
Janci Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace Ostrava
Janky Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace Ostrava
Krestováci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace Ostrava
Kosmíci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace Ostrava
Krestovačky Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace Ostrava
Zeleňáci Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace Ostrava
ZŠProskovice Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, příspěvková organizace Ostrava
Košařka Základní škola a mateřská škola Ostrava - Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace Ostrava
Alberťáci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace Ostrava
Ostravice Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace Ostravice
Mamutíci Základní škola Eduarda Štorcha, Ostroměř, okres Jičín Ostroměř
Delfíni Základní škola Ostrov, Masarykova 1289, okres Karlovy Vary Ostrov
Kosatky Základní škola Ostrov, Masarykova 1289, okres Karlovy Vary Ostrov
ZŠ TGM Otrokovice Základní škola T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
ZŠ Trávníky Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
Polabiny 1 Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305 Pardubice
ZŠ Studanka Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 Pardubice
Želvíci Základní škola Pelhřimov, Krásovy domky 989-příspěvková organizace Pelhřimov
Horní Pernink Základní škola a mateřská škola Pernink, okres Karlovy Vary Pernink
Kopačky z Perštejna Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov Perštejn
ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace Petrovice u Karviné
ZŠ Petrovice CH Základní škola Petrovice, okres Příbram Petrovice u Sedlčan
ZŠ Petrovice Základní škola Petrovice, okres Příbram Petrovice u Sedlčan
Tyláčci Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391 Písek
Benešovka Písek (chlapci) Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 Písek
Benešovka Písek (dívky) Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 Písek
ZŠ Jana Husa a MŠ Písek Základní škola Jana Husa a Mateřská škola Písek, Husovo nám. 725 Písek
Masaryčka Písek Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24 Písek
Plumlov holky Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace Plumlov
Plumlov kluci Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace Plumlov
DVACÍTKA 20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace Plzeň
Osmadváca 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace Plzeň
ZŠML ZÁKLADNÍ ŠKOLA MARTINA LUTHERA, s.r.o. Plzeň
Pětadvacítka 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace Plzeň
Růžovky 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace Plzeň
Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace Plzeň
Třiatřicítka Plzeň 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace Plzeň
Jednadvacítka 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace Plzeň
Čtrnáctka 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace Plzeň
Čtrnáctka - kočky 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace Plzeň
Polešovjáci ZŠ Polešovice Základní škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Polešovice
Zlatá stezka Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240 Prachatice
Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další

Celkem týmů: 533


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=2&page=7