Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Buzulka holky Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů , Teplice, Buzulucká 392 Teplice
Těšanští borci Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Těšany
Těšanské florbalistky Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Těšany
ZŠ Tichá Základní škola a mateřská škola Tichá, příspěvková organizace Tichá
ZS Kopce Základní škola a mateřská škola Třebíč, Na Kopcích 342 Třebíč
ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč Základní škola Třebíč Bartuškova 700 Třebíč
Kvíličáci Základní škola Kvílice, okres Kladno Třebíz
ZŠ Třeboň Základní škola Třeboň, Na Sadech 375 Třeboň
TYGŘI TŘEMEŠNÁ Základní škola a Mateřská škola Třemešná Třemešná
ZŠ Třemošnice Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim Třemošnice
ZŠ Tupesy Základní škola a mateřská škola, Tupesy, příspěvková organizace Tupesy
ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod D Základní škola, Uherský Brod, Pod Vinohrady 1420, okres Uherské Hradiště Uherský Brod
ZŠ Na Výsluní Uherský Brod Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní 2047, okres Uherské Hradiště Uherský Brod
ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod CH Základní škola, Uherský Brod, Pod Vinohrady 1420, okres Uherské Hradiště Uherský Brod
ZŠ Mojžíř Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193, příspěvková organizace Ústí nad Labem
ZS Mojžíř - dívky Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193, příspěvková organizace Ústí nad Labem
VOJNOVIČOVÁCI Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, příspěvková organizace Ústí nad Labem
ZŠ Vinařská Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, příspěvková organizace Ústí nad Labem
DRACI Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace Varnsdorf
DRACI Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace Varnsdorf
DRAČICE Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace Varnsdorf
Velimáci Základní škola T. G. Masaryka Velim Velim
ZŠ ŠKOLNÍ VELKÉ MEZIŘÍČÍ Základní škola Velké Meziříčí, Školní 2055, příspěvková organizace Velké Meziříčí
Velvaráci Základní škola Velvary, okres Kladno Velvary
ZŠ TGM VIMPERK Základní škola T. G. Masaryka, Vimperk, 1. máje 268, okres Prachatice Vimperk
VÍTKOV NÁMĚSTÍ JANA ZAJÍCE Základní škola Vítkov, nám. J. Zajíce č.1, příspěvková organizace Vítkov
ZŠ Vranov Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov Vranov
Vrbovčáci Základní škola a Mateřská škola Vrbovec Vrbovec
ZŠ nám.Míru vrchlabí Základní škola, Vrchlabí, nám. Míru 283 Vrchlabí
ZŠ nám.Míru vrchlabí Základní škola, Vrchlabí, nám. Míru 283 Vrchlabí
Kluci Základní škola Vrdy, okres Kutná Hora Vrdy
Holky Základní škola Vrdy, okres Kutná Hora Vrdy
Všechovické sovy Základní škola a mateřská škola Všechovice Všechovice
Všechovické sovičky Základní škola a mateřská škola Všechovice Všechovice
Sychrováci Základní škola Vsetín, Sychrov 97 Vsetín
Drtiči z Purkyňky Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace Vyškov
Drtičky z Purkyňky Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace Vyškov
Boženka Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk Zábřeh
Boženka Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk Zábřeh
Koblížci Žarošice Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace Žarošice
Sovičky Žarošice Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace Žarošice
Sokolíci Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2 Žďár nad Sázavou
ZŠ a MŠ Václava Havla Žďárec Základní škola a Mateřská škola Václava Havla, Žďárec Žďárec
Základní škola ZDECHOVICE Základní škola Zdechovice, okres Pardubice Zdechovice
Zdíkov Základní škola a Mateřská škola Zdíkov Zdíkov
ZŠ Pelechovská Základní škola Železný Brod, Pelechovská 800, příspěvková organizace Železný Brod
ZŠ Koberovy Základní škola Koberovy, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace Železný Brod
ZŠ Želiv Základní škola Želiv, okres Pelhřimov Želiv
ZŠ Zhoř Základní škola a Mateřská škola Zhoř, okres Jihlava, příspěvková organizace Zhoř u Jihlavy
Čtyřka Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace Zlín
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Další

Celkem týmů: 401


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=2&page=8