Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Poštovní - hoši Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
Poštovní - dívky Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
Libušina KV Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovy Vary
Libušinka KV Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovy Vary
Kluci z Truhlářské Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
Holky z Truhlářské Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ Karolinka Základní škola Karolinka, okres Vsetín Karolinka
ZŠ a MŠ Školská Základní škola Karviná-Ráj Školská 432 Karviná
Prameňáci Základní škola a Mateřská škola Prameny, Karviná, příspěvková organizace Karviná
Borováci Základní škola Borovského Karviná
ZŠ Katovice Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice Katovice
ZŠ Katovice Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice Katovice
MZŠ Kdyně Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace Kdyně
Top Čtrnáctka Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447 Kladno
ZŠ Kladno - Medvědi Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756 Kladno
Monte Kladno Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633 Kladno
Doberská - dívky Základní škola a Mateřská škola Kladno, Doberská 323 Kladno
Doberská - chlapci Základní škola a Mateřská škola Kladno, Doberská 323 Kladno
Pařížáci Základní škola a Praktická škola, Kladno, Pařížská 2249 Kladno
Vlčí smečka Základní škola Kladno, Vodárenská 2116 Kladno
12. ZŠ Brjanská Základní škola Kladno, Brjanská 3078 Kladno
Tygři z Krátké Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká 676, okres Chomutov Klášterec nad Ohří
Klášteráci Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí Klášterec nad Orlicí
Tolsťáci Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Klatovy
Čapkovka Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
čapkovka dívky Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 Klatovy
ZŠ Předslav Základní škola a mateřská škola Předslav, okres Klatovy, příspěvková organizace Klatovy
Základní škola Plánická Klatovy Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 Klatovy
Dolanaci Základní škola a mateřská škola Dolany, okres Klatovy, příspěvková organizace Klatovy
Klenčácí Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace Klenčí pod Čerchovem
ZŠ Klenovice na Hané Základní škola Klenovice na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace Klenovice na Hané
ZŠ Klimkovice Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace Klimkovice
ZŠ Klimkovice dívky Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace Klimkovice
ZŠ Kněžmost chlapci Základní škola a mateřská škola, Kněžmost, okres Mladá Boleslav Kněžmost
ZŠ Kněžmost divky Základní škola a mateřská škola, Kněžmost, okres Mladá Boleslav Kněžmost
Chlapci Knínice Základní škola a Mateřská škola Knínice u Boskovic, příspěvková organizace Knínice u Boskovic
Dívky Knínice Základní škola a Mateřská škola Knínice u Boskovic, příspěvková organizace Knínice u Boskovic
Kluci z Kobylnic Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace Kobylnice
Holky z Kobylnic Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace Kobylnice
Kozlové z oranžové čtyřky Kolín Základní škola Kolín III., Lipanská 420 Kolín
Šestka Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374 Kolín
Kmochova Dvojka Kolín Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Kolín
Pandy Základní škola Kolín II., Bezručova 980 Kolín
Holky z oranžové čtyřky Kolín Základní škola Kolín III., Lipanská 420 Kolín
Velhartice Základní škola a mateřská škola Velhartice Kolinec
Lubiňáci Základní škola Kopřivnice - Lubina okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kopřivnice
Emílci Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Emilky Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Snoopy Základní škola Floriána Bayera, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace Kopřivnice
Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další

Celkem týmů: 1218


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=2&page=9