Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Abertamy Základní škola Abertamy, okres Karlovy Vary Abertamy
Abertamy Základní škola Abertamy, okres Karlovy Vary Abertamy
ZŠ Batelov Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace Batelov
Františka Křižíka girls Základní škola Františka Křižíka Bechyně Bechyně
Základní škola Bechyně, Školní 293 Základní škola Bechyně, Školní 293 Bechyně
Františka Křižíka Základní škola Františka Křižíka Bechyně Bechyně
Bělá n.R. Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
BelanR- dívky Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou
ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Benešov
Dukla Benešov Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Benešov
Benešov nad Černou Základní škola Benešov nad Černou Benešov nad Černou
Pro-Aktiv Bílina Základní škola, Bílina, Aléská 270, okres Teplice, příspěvková organizace Bílina
ZŠ Za Chlumem Bílina hoši Základní škola, Bílina, Za Chlumem 824, okres Teplice, příspěvková organizace Bílina
Lišáci Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Lišky Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Tomášci Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2 Blansko
Dvorská hoši Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Dvorská dívky Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Salmovka Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17 Blansko
ZŠ Bohdalice Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace Bohdalice
Záhorovjané Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bojkovice
Bolatice Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
Bolatice - Holky Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
Borošačky Církevní základní škola Borohrádek Borohrádek
Borošáci Církevní základní škola Borohrádek Borohrádek
ZŠ Boršice - chlapci Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice
ZŠ Boršice - dívky Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice
1. základní škola Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - východ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Brankováci Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace Brankovice
Základní škola a Mateřská škola Brantice Základní škola a Mateřská škola Brantice, okres Bruntál, příspěvková organizace Brantice
ZŠ Březolupy Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Březolupy
Medvědi Základní škola a Mateřská škola Brloh Brloh
Slovaňák Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2 Brno
Masarboys Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace Brno
ZŠ a MŠ Jana Broskvy Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3 Brno
ZŠ a MŠ Horní Brno Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace Brno
ZŠ Bosonožské nám. Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace Brno
ZŠ a MŠ Horní Brno Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace Brno
Čejkovická Evropská základní škola a mateřská škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace Brno
Mutěnda boys Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace Brno
ZŠ a MŠ Horníkova Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace Brno
Otevřená Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace Brno - Žebětín
Žebětín Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace Brno - Žebětín
dravci Základní škola Petrin Bruntál, Školní 2 Bruntál
Základní škola a Mateřská škola Buchlovice Základní škola, Buchlovice, okres Uherské Hradiště Buchlovice
Zubři Základní škola T.G.Masaryka Bystřice nad Pernštejnem
Horňáci Základní škola Bystřice n. P., Nádražní 615 Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ TGM Bystřice pod Hostýnem Základní škola T. G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace Bystřice pod Hostýnem
ZŠ Čáslav Sadová - chlapci Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora Čáslav
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 533


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=3&page=