Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Elišky Přemyslovny D Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace Brno
ZŠ Janouškova Základní škola Brno, Janouškova 2 Brno
CMcZŠ A Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno Brno
CMcZŠ Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno Brno
ZŠ Hudcova Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace Brno
ZŠ Křídlovická, Brno Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace Brno
Mutěnda Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace Brno
ZŠ Novoměstská Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace Brno
Žebětín 1 Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace Brno - Žebětín
Žebětín 2 Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace Brno - Žebětín
ZŠ Brumovice Základní škola a Mateřská škola Brumovice, okres Břeclav, příspěvková organizace Brumovice
Bruntaláci z Jesenické Základní škola Bruntál, Jesenická 10 Bruntál
FlorbalTýmOkružní Základní škola Bruntál, Okružní 38, příspěvková organizace Bruntál
dravci Základní škola Petrin Bruntál, Školní 2 Bruntál
ZŠ Buchlovice Základní škola, Buchlovice, okres Uherské Hradiště Buchlovice
ZŠ Bučovice 710 Základní škola Bučovice, Školní 710, okres Vyškov Bučovice
Hoši z jedenáctky Základní škola Bučovice, Školní 711, okres Vyškov Bučovice
Budkováci Základní škola a Mateřská škola Budkov, okres Třebíč Budkov
Horňáci Základní škola Bystřice n. P., Nádražní 615 Bystřice nad Pernštejnem
Zubři ZŠ TGM Bystřice Základní škola T.G.Masaryka Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ TGM Bystřice pod Hostýnem Základní škola T. G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace Bystřice pod Hostýnem
Raketky Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora Čáslav
Mušketýři Základní škola Čáslav, Masarykova 357, okres Kutná Hora Čáslav
Rakety Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora Čáslav
Častolky Základní škola a mateřská škola Častolovice Častolovice
Cehnice Základní škola a Mateřská škola Cehnice, okres Strakonice Cehnice
Cerekvice - chlapci Základní škola a mateřská škola, Cerekvice nad Bystřicí Cerekvice nad Bystřicí
Cerekvice - dívky Základní škola a mateřská škola, Cerekvice nad Bystřicí Cerekvice nad Bystřicí
ZŠ Černá Hora A Základní škola Černá Hora Černá Hora
ZŠ Černá Hora B Základní škola Černá Hora Černá Hora
ZŠ a MŠ Černčice Základní škola a Mateřská škola Černčice, okres Louny Černčice
ZŠ Černilov Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov Černilov
ZŠ Černožice Základní škola a mateřská škola, Černožice, okres Hradec Králové Černožice
Rychlé střely Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod Červený Kostelec
Free run Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod Červený Kostelec
Olešňáci Základní škola a Mateřská škola, Červený Kostelec, Olešnice 190 Červený Kostelec
Olše Základní škola a Mateřská škola, Červený Kostelec, Olešnice 190 Červený Kostelec
ZŠ Slovanka Česká Lípa Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace Česká Lípa
ZŠ A MŠ JIŽNÍ ČESKÁ LÍPA Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace Česká Lípa
ZŠ Špičák Základní škola, Česká Lípa, 28. října 2733, příspěvková organizace Česká Lípa
Tyršovka Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace Česká Lípa
Medvědi ze Severu Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace Česká Lípa
Medvědice ze Severu Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace Česká Lípa
ZŠ Partyzánská Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace Česká Lípa
Nádražka Česká Třebová Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice Česká Třebová
Červenka Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice Česká Třebová
ZŠ Dukelská Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice České Budějovice
ZŠ Pohůrecká Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice České Budějovice
Kubíci Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice
Kubaťačky Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=3&page=&page=3