Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Bohušovice Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace Bohušovice nad Ohří
ZŠ TGM BOJKOVICE - chlapci Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště Bojkovice
ZŠ TGM BOJKOVICE - dívky Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště Bojkovice
ČIPERKOVÉ Základní škola Pitín, okres Uherské Hradiště Bojkovice
Pumy Základní škola Pitín, okres Uherské Hradiště Bojkovice
Záhorovjané Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bojkovice
Záhorovjanky Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bojkovice
Bolatice Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
Borošáci Církevní základní škola Borohrádek Borohrádek
ZŠ a MŠ Borotín CHLAPCI Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Borotín
ZŠ a MŠ Borotín Slečny Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Borotín
ZŠ Františka Horenského Boršice - ženy Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice
ZŠ Františka Horenského Boršice - muži Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice
Boráci Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace Bory
Palachovka-chlapci Základní škola Brandýs n.L.-St.Boleslav Palachova 337, okres Praha - východ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Palachovka-dívky Základní škola Brandýs n.L.-St.Boleslav Palachova 337, okres Praha - východ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Stupno kluci Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace Břasy
Stupno holky Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace Břasy
ZUBŘICE 19 Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
ZUBŘI 19 Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
Slovácká Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Břeclav
Lvíci Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace Břežany
ZŠ BŘEZNICE Základní škola Březnice Březnice
Březňáci Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov Březno
ZŠ Březolupy Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Březolupy
školy Březová Holky Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště Březová
školy Březová Kluci Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště Březová
Březováci Základní škola Březová, okres Sokolov Březová
Březovačky Základní škola Březová, okres Sokolov Březová
ZŠ Břidličná Základní škola Břidličná, okres Bruntál Břidličná
Medvědi Základní škola a Mateřská škola Brloh Brloh
CMcZŠ A Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno Brno
CMcZŠ Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno Brno
ZŠ Hudcova Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace Brno
ZŠ Křídlovická, Brno Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace Brno
Mutěnda Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace Brno
Kameňáci Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4 Brno
Labská Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace Brno
ZŠ Novoměstská Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace Brno
ZŠ a MŠ Horní Brno Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace Brno
ZŠ Dvorecká Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace Brno
Armenda Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace Brno
ZŠ Husova Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17 Brno
ZŠ a MŠ Horní Brno Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace Brno
ZŠ Čejkovická ZŠ Brno, Čejkovická 10 Brno
ZŠ Horníkova Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace Brno
Playgirls Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa Brno
Blesci Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa Brno
ZŠ Chrlice Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3 Brno
Bosonohy Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace Brno
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=3&page=2