Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ a MŠ Kyselka Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace Kyselka
ZŠ a MŠ Lánov Základní škola a Mateřská škola, Lánov, okres Trutnov Lánov
Dobrák Základní škola Lanškroun, Dobrovského 630, okr. Ústí nad Orlicí Lanškroun
ZŠ Lanžhot Masarykova základní škola Lanžhot, okres Břeclav Lanžhot
Bohdanečáci Základní škola Lázně Bohdaneč, okres Pardubice Lázně Bohdaneč
Ledečačky Základní škola Ledeč nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod Ledeč nad Sázavou
Ledečáci Základní škola Ledeč nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod Ledeč nad Sázavou
Lukaváci Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí Letohrad
ZŠ Lužická dívky Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace Liberec
Husováci Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace Liberec
Darebáci Základní škola a Mateřská škola Dlouhý Most, okres Liberec, příspěvková organizace Liberec
Dobina Základní škola, Liberec, Dobiášova 851/5, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Ještědská Liberec Základní škola, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Lesní Základní škola, Liberec, Lesní 575/12, příspěvková organizace Liberec
Doctriňáci DOCTRINA - základní škola, s.r.o. Liberec
Barvírna Základní škola, Liberec, Barvířská 38/6, příspěvková organizace Liberec
ZŠ- Vesec Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace Liberec
Husí kůže Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace Liberec
Ledoví trhači Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Aloisina výšina Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Aloisina výšina dívky Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace Liberec
Broumáci Základní škola, Liberec, Broumovská 847/7, příspěvková organizace Liberec
Jabloňovka Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Lužická Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Líbeznice Základní škola Líbeznice, okres Praha - východ Líbeznice
Happy boys Libochovice Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice Libochovice
Happy girls Libochovice Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice Libochovice
Libštát Masarykova základní škola Libštát, okres Semily Libštát
Libštát Masarykova základní škola Libštát, okres Semily Libštát
Lichnováci Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál, příspěvková organizace Lichnov
Hraničáci Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace Lipník nad Bečvou
ZŠ OSECKÁ 315 Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace Lipník nad Bečvou
Zš Havlíčkova Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32 Litoměřice
Masarykova ZŠ LTM CH Masarykova základní škola Litoměřice, Svojsíkova 5 Litoměřice
ZŠ šestka Základní škola Litoměřice, U Stadionu 4 Litoměřice
ZŠ NA VALECH Základní škola Litoměřice, Na Valech 53 Litoměřice
ZŠ NA VALECH Základní škola Litoměřice, Na Valech 53 Litoměřice
Jungmaňáci Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc Litovel
Sporťáci ze Sportovky Sportovní soukromá základní škola, s.r.o. Litvínov
Základní škola Loket Základní škola Loket, okres Sokolov Loket
ZŠ Lomnice Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice Lomnice
Lomničandy Základní škola Lomnice, okres Sokolov Lomnice
Lomničáci Základní škola Lomnice, okres Sokolov Lomnice
Yellow Devils ZŠ Lomnice Základní škola T. G. Masaryka, Lomnice nad Popelkou, okres Semily Lomnice nad Popelkou
ZŠ Lomnice D. Základní škola T. G. Masaryka, Lomnice nad Popelkou, okres Semily Lomnice nad Popelkou
TVARŮŽCI Základní škola Loštice, okres Šumperk, příspěvková organizace Loštice
Loučná Základní škola Loučná nad Desnou, okres Šumperk Loučná nad Desnou
FC Krakonošovo Krakonošova základní škola a mateřská škola Loukov, okres Semily Loukov - Háje nad Jizerou
3.ZŠ Louny Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace Louny
ZŠ LIpenec Základní škola Lipenec, okres Louny Louny
Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další

Celkem týmů: 1214


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=3&page=6&page=11