Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Dobronín Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace Dobronín
Dobrovice chlapci Základní škola a mateřská škola Dobrovice Dobrovice
Dobrovice dívky Základní škola a mateřská škola Dobrovice Dobrovice
ZŠ Bílý Újezd Základní škola a Mateřská škola, Bílý Újezd, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
ZŠ Pulická Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
ZŠ Pulická Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Fr. Kupky Ch Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
TRIVIUM - kluci Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Fr. Kupky D Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
TRIVIUM-holky Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
ZŠ Dobšice Základní škola a Mateřská škola, Dobšice, okres Znojmo, příspěvková organizace Dobšice
ZŠ Dobšice Základní škola a Mateřská škola, Dobšice, okres Znojmo, příspěvková organizace Dobšice
ZŠ Dolany Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace Dolany
Dolaňáci Základní škola Dolany Dolany nad Vltavou
Bečvani z Dolní Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín Dolní Bečva
Bečvanky z Dolní Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín Dolní Bečva
běláci Základní škola a Mateřská škola Dolní Bělá, příspěvková organizace Dolní Bělá
Kuželky Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace Dolní Bojanovice
Orlice Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace Dolní Bojanovice
ZŠ a MŠ Dolní Břežany- chlapci Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany Dolní Břežany
Draci Základní škola Dolní Lhota, příspěvková organizace Dolní Lhota
Dolnolhoťačky Základní škola Dolní Lhota, příspěvková organizace Dolní Lhota
ZŠ Dolní Lutyně Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace Dolní Lutyně
SMAJLÍCI Základní škola a Základní umělecká škola, Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště Dolní Němčí
Dolní Ředice Základní škola Dolní Ředice, okres Pardubice Dolní Ředice
Lovci Základní škola Dolní Věstonice, okres Břeclav Dolní Věstonice
Bojovnice Základní škola Dolní Věstonice, okres Břeclav Dolní Věstonice
ZŠ Domamil Základní škola a Mateřská škola Domamil Domamil
Dražice Základní škola a Mateřská škola Dražice, okres Tábor Dražice
Dražice Základní škola a Mateřská škola Dražice, okres Tábor Dražice
ZŠ Drnholec Základní škola a mateřská škola Drnholec, okres Břeclav, příspěvková organizace Drnholec
ZŠ a MŠ Podomí Základní škola a mateřská škola Podomí Drnovice
ZŠ Drnovice Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
ZŠ Drnovice Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
ZŠ a MŠ Dub nad Moravou Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace Dub nad Moravou
Dubeňáci Základní škola a Mateřská škola Dubné Dubné
Experti Základní škola Antonína Sochora Duchcov, Teplická ul. 13, okres Teplice Duchcov
Expertky Základní škola Antonína Sochora Duchcov, Teplická ul. 13, okres Teplice Duchcov
ZŠ STRŽ Základní škola Strž, Dvůr Králové nad Labem, E. Krásnohorské 2919 Dvůr Králové nad Labem
Schulzovy sady Dvůr Králové Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 Dvůr Králové nad Labem
Královédvorští Draci Základní škola a Praktická škola, Dvůr Králové nad Labem, Přemyslova 479 Dvůr Králové nad Labem
Dymokury Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk Dymokury
Franťačky Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 Františkovy Lázně
Franťáci Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 Františkovy Lázně
ZŠ Fryčovice Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Fryčovice
Drakar Dvojka Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 Frýdek-Místek
Sedmička Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 1700 Frýdek-Místek
Višňovka Základní škola a mateřská škola Višňová, okres Liberec, příspěvková organizace Frýdlant
Beginners Základní škola Frýdlant nad Ostravicí Komenského 420 okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Frýdlant nad Ostravicí
Beginnerss Základní škola Frýdlant nad Ostravicí Komenského 420 okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Frýdlant nad Ostravicí
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1222


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=3&page=6&page=5