Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Hradská Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
Huštěnovice Black ZŠ a MŠ Huštěnovice Huštěnovice
Huštěnovice Pink ZŠ a MŠ Huštěnovice Huštěnovice
Florbalky Hustopeče Základní škola Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov Hustopeče nad Bečvou
Pepino Hustopeče Základní škola Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov Hustopeče nad Bečvou
Tygříci Hvozd Základní škola a mateřská škola Hvozd, příspěvková organizace Hvozd u Prostějova
ZŠ Hýskov Základní škola Hýskov, okres Beroun Hýskov
Turbo kachny Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ivančice
Buldoci Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ivančice
Rakety Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ivančice
Mozarťáci Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou
ZŠ Šumava Základní škola Jablonec nad Nisou, Na Šumavě 43, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou
Atleti ZŠ Pasířská Základní škola Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou
Jablotým Základní škola Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí
Tygřice Jablonné Základní škola Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí
ZŠ Jalubí Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště Jalubí
ZŠ Janov Základní škola a Mateřská škola Janov nad Nisou, příspěvková organizace Janov nad Nisou
Janovice hoši Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy Janovice nad Úhlavou
Janovice dívky Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy Janovice nad Úhlavou
ZŠ Boženy Němcové Jaroměř chlapci Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352, okres Náchod Jaroměř
ZŠ Boženy Němcové Jaroměř dívky Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352, okres Náchod Jaroměř
ZŠ Josefov Základní škola Jaroměř - Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod Jaroměř - Josefov
ZŠ Josefov dívky Základní škola Jaroměř - Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod Jaroměř - Josefov
Jeleni Jaroměřice Základní škola Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou, Komenského nám. 120 okres Třebíč Jaroměřice nad Rokytnou
Holky z Jaromek Základní škola Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou, Komenského nám. 120 okres Třebíč Jaroměřice nad Rokytnou
Jeseňáci Základní škola a Mateřská škola Jesenice Jesenice
Jeseňačky Základní škola a Mateřská škola Jesenice Jesenice
Lvíčata Základní škola Jevíčko Jevíčko
Výři Základní škola Stružnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Jezvé
Zlaté rybky Základní škola Stružnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Jezvé
Rošárna Základní škola Jihlava, E. Rošického 2 Jihlava
Březinky Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, Demlova 34 Jihlava
ZŠ Kollárova Základní škola Jihlava Kollárova, příspěvková organizace Jihlava
Demlováci Základní škola Jihlava, Demlova 32 Jihlava
SK Scio Jihlava ScioŠkola Jihlava – základní škola, s.r.o. Jihlava
ZŠ JIŘÍKOV Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace Jiříkov
Základní škola Jirkov, Studentská Základní škola Jirkov, Studentská 1427, okres Chomutov Jirkov
Podlesáčci Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov Kadaň
Black stars Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov Kamenice nad Lipou
Dračí Kamna Základní škola a Mateřská škola Kameničky Kameničky
Dračice Kamna Základní škola a Mateřská škola Kameničky Kameničky
ZŠ Kamenický Šenov Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace Kamenický Šenov
Kameňáci Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd Kamenný Újezd
Fantovka Základní škola Kaplice, Fantova 446 Kaplice
ZŠ Školní Kaplice Základní škola Kaplice, Školní 226, okres Český Krumlov Kaplice
Růžovky Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ Konečná Karlovy Vary hoši Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
Růžáci Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ Konečná Karlovy Vary dívky Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
Poštovní - hoši Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
Předchozí | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Další

Celkem týmů: 1220


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=3&page=8