Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Františka Křižíka girls Základní škola Františka Křižíka Bechyně Bechyně
Františka Křižíka Základní škola Františka Křižíka Bechyně Bechyně
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou
ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Benešov
ZŠ Bohdalice Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace Bohdalice
Záhorovjané Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bojkovice
Bolatice Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
Bolatice - Holky Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
ZŠ Boršice - chlapci Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice
ZŠ Boršice - dívky Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice
1. základní škola Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - východ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Základní škola a Mateřská škola Brantice Základní škola a Mateřská škola Brantice, okres Bruntál, příspěvková organizace Brantice
ZŠ Březolupy Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Březolupy
Medvědi Základní škola a Mateřská škola Brloh Brloh
Masarboys Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace Brno
Mutěnda boys Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace Brno
Čejkovická Evropská základní škola a mateřská škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace Brno
ZŠ Bosonožské nám. Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace Brno
Slovaňák Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2 Brno
ZŠ a MŠ Horníkova Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace Brno
ZŠ a MŠ Jana Broskvy Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3 Brno
Otevřená Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace Brno - Žebětín
Žebětín Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace Brno - Žebětín
dravci Základní škola Petrin Bruntál, Školní 2 Bruntál
Základní škola a Mateřská škola Buchlovice Základní škola, Buchlovice, okres Uherské Hradiště Buchlovice
Horňáci Základní škola Bystřice n. P., Nádražní 615 Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ TGM Bystřice pod Hostýnem Základní škola T. G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace Bystřice pod Hostýnem
ZŠ Černá Hora A Základní škola Černá Hora Černá Hora
Olešňáci Základní škola a Mateřská škola, Červený Kostelec, Olešnice 190 Červený Kostelec
ZŠ Slovanka Česká Lípa Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace Česká Lípa
ZŠ Matice školské Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice České Budějovice
CZŠ Rudolfovská Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola České Budějovice
Golden Boys 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1 Cheb
Golden Girls 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1 Cheb
Tygři 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
Tygřice 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
TVJ Chlumčany Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
Chlumčanské dračice Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
ZŠ Chlumec nad Cidlinou Základní škola, Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Králové Chlumec nad Cidlinou
Bouřliváci ze ZŠ Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Choceň
Kočky ze ZŠ Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Choceň
Hoši ZŠ Duhová cesta Základní škola a Mateřská škola Duhová cesta, s.r.o. Chomutov
Dívky ZŠ Duhová cesta Základní škola a Mateřská škola Duhová cesta, s.r.o. Chomutov
Choryňáci Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace Choryně
ZŠ Chrast Základní škola, Chrast, okres Chrudim Chrast
Chráštíci ZŠ a MŠ Chrášťany, okres Praha-západ Chrášťany
Florbal Chrastava Základní škola Chrastava, náměstí 1. máje 228, okres Liberec - příspěvková organizace Chrastava
Bohemáci Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a ZŠ s.r.o. Chrudim
Chyňava - hoši Základní škola a mateřská škola Chyňava Chyňava
Chyňava - dívky Základní škola a mateřská škola Chyňava Chyňava
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další

Celkem týmů: 356


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=5&page=