Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Kluci Abertamy Základní škola Abertamy, okres Karlovy Vary Abertamy
Holky Abertamy Základní škola Abertamy, okres Karlovy Vary Abertamy
ZŠ Adamov Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace Adamov
Albrechtice Základní škola a Mateřská škola Albrechtice Albrechtice
Tygři Základní škola a mateřská škola, Albrechtice v Jizerských horách, příspěvková organizace Albrechtice v Jizerských horách
Růže Základní škola a mateřská škola, Albrechtice v Jizerských horách, příspěvková organizace Albrechtice v Jizerských horách
ZŠ AŠ, Kamenná 152 Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb
ZŠ AŠ, Kamenná 152 Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb
OGBoysI OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o. Babice
OGGirlsI OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o. Babice
Bánovjanky Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
Bánovjané Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
Chlapci ZŠ Bartošovice Základní škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace Bartošovice
Dívky ZŠ Bartošovice Základní škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace Bartošovice
Základní škola Batelov Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace Batelov
Bavorov Základní škola Bavorov, okres Strakonice Bavorov
Františka Křižíka girls Základní škola Františka Křižíka Bechyně Bechyně
Františka Křižíka Základní škola Františka Křižíka Bechyně Bechyně
ZŠ Bechyně Základní škola Bechyně, Školní 293 Bechyně
Eva Andršová Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace Bečov nad Teplou
Eva Andršová Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace Bečov nad Teplou
Střelky Základní škola a mateřská škola Bedihošť Bedihošť
Střelci Základní škola a mateřská škola Bedihošť Bedihošť
Rytíři Bělá nad Radbuzou Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
Bělá nad Radbuzou- dívky Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou
Dukla Benešov Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Benešov
ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Benešov
ZŠ Benešov nad Černou Základní škola Benešov nad Černou Benešov nad Černou
ZŠ Benešov nad Černou Základní škola Benešov nad Černou Benešov nad Černou
Kluci Benešov Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace Benešov nad Ploučnicí
ZŠ Bernartice - chlapci Základní škola a Mateřská škola Bernartice, okres Písek Bernartice
ZŠ Bernartice - dívky Základní škola a Mateřská škola Bernartice, okres Písek Bernartice
ZŠ Wagnerovo nám. Beroun Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458 Beroun
ZŠ a SŠ Beroun Střední škola a Základní škola Beroun, příspěvková organizace Beroun
ZŠ a SŠ Beroun D Střední škola a Základní škola Beroun, příspěvková organizace Beroun
Kohouti Besednice Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov Besednice
PRO-AKTIV Základní škola, Bílina, Aléská 270, okres Teplice, příspěvková organizace Bílina
Lišáci Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Lišky Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Bílovice nad Svitavou
Salmovka Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17 Blansko
Tomášci Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2 Blansko
Dvorciborci Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Dvorkyborky Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
ZŠ T.G.Masaryka Blatná Základní škola T.G.Masaryka Blatná, okr. Strakonice Blatná
Bludov Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov Bludov
Bludov dívky Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov Bludov
ZŠ Bohdalice Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace Bohdalice
BAFÍCI Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizace Bohdíkov
ZŠ ČSA BOHUMÍN Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace Bohumín
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=5&page=