Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Olešňáci Základní škola a Mateřská škola, Červený Kostelec, Olešnice 190 Červený Kostelec
ZŠ Slovanka Česká Lípa Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace Česká Lípa
ZŠ Špičák Česká Lípa Základní škola, Česká Lípa, 28. října 2733, příspěvková organizace Česká Lípa
ZŠ Matice školské Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice České Budějovice
CZŠ Rudolfovská Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola České Budějovice
Tygři 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
Tygřice 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
Golden Boys 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1 Cheb
Golden Girls 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1 Cheb
Chlumčanské dračice Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
TVJ Chlumčany Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
ZŠ Chlumec nad Cidlinou Základní škola, Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Králové Chlumec nad Cidlinou
Bouřliváci ze ZŠ Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Choceň
Kočky ze ZŠ Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Choceň
Hokejky Základní škola Chomutov, Hornická 4387 Chomutov
Hoši ZŠ Duhová cesta Základní škola a Mateřská škola Duhová cesta, s.r.o. Chomutov
Dívky ZŠ Duhová cesta Základní škola a Mateřská škola Duhová cesta, s.r.o. Chomutov
Choryňáci Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace Choryně
Draci Chotoviny Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
Dračice Chotoviny Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
ZŠ Chrast Základní škola, Chrast, okres Chrudim Chrast
Chráštíci ZŠ a MŠ Chrášťany, okres Praha-západ Chrášťany
Florbal Chrastava Základní škola Chrastava, náměstí 1. máje 228, okres Liberec - příspěvková organizace Chrastava
Bohemáci Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a ZŠ s.r.o. Chrudim
Chyňava - hoši Základní škola a mateřská škola Chyňava Chyňava
Chyňava - dívky Základní škola a mateřská škola Chyňava Chyňava
Chýnovandy Základní škola Chýnov, okres Tábor Chýnov
Chýnováci Základní škola Chýnov, okres Tábor Chýnov
DRACI ČIMELICE Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek Čimelice
DRAČICE ČIMELICE Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek Čimelice
ZŠ Dašice Základní škola Dašice, okres Pardubice Dašice
ZŠ Deblín Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Deblín
ZŠ Tyrše Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace Děčín
Chlapci ZŠ Deštné v O. h. Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách
Dívky ZŠ Deštné v O. h. Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách
Potměnoši Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace Dobrá
Tygři Dobratice Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Dobratice
Tygřice z Dobratic Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Dobratice
2.ZŠ Dobříš 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram Dobříš
1.ZŠ Dobříš Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
1.ZŠ Dobříš Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
2.ZŠ Dobříš 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram Dobříš
ZŠ Pulická Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
ZŠ Pulická Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Bečvani z Dolní Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín Dolní Bečva
Bečvanky z Dolní Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín Dolní Bečva
ZŠ Dolní Lutyně Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace Dolní Lutyně
Dolní Ředice Základní škola Dolní Ředice, okres Pardubice Dolní Ředice
ZŠ Domamil Základní škola a Mateřská škola Domamil Domamil
ZŠ Drnovice Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 527


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=5&page=2