Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Domamil Základní škola a Mateřská škola Domamil Domamil
ZŠ Drnovice Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
ZŠ Drnovice Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
Královédvorští Draci Základní škola a Praktická škola, Dvůr Králové nad Labem, Přemyslova 479 Dvůr Králové nad Labem
Schulzovy sady Dvůr Králové Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 Dvůr Králové nad Labem
Franťáci Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 Františkovy Lázně
Franťačky Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 Františkovy Lázně
Drakar Dvojka Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 Frýdek-Místek
Grygov Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
Grygov Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
ZŠ Halenkovice D Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace Halenkovice
ZŠ Halenkovice Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace Halenkovice
M. Kudeříkové Základní škola Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Frýdecká Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Na Nábřeží - kluci Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Na Nábřeží - dívky Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod Základní škola Havlíčkův Brod, Štáflova 2004 Havlíčkův Brod
ZŠ a MŠ Herálec Základní škola a Mateřská škola Herálec, příspěvková organizace Herálec
Smetaňáci Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim Hlinsko
ZŠ Hluboká nad Vltavou Boys Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
ZŠ Hluboká nad Vltavou Girls Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
Míráčci Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace Hodonín
ŠSK Očov Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace Hodonín
Očovské tygřice Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace Hodonín
2. Zš Holešov 2. Základní škola Holešov Holešov
Draci Kamna Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín
Čerti Holetín Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín
Čertice Holetín Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín
Ostřepáci Základní škola a mateřská škola Ostřetín, okres Pardubice Holice
Komenčák Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice Holice
Šafránkova ZŠ a MŠ Nalžovské Hory Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace Horažďovice
ZŠ Na Daliborce Hořice Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice Hořice
ZŠ Horka nad Moravou Základní škola a Mateřská škola Horka nad Moravou, příspěvková organizace Horka nad Moravou
Horní Pernink Základní škola a mateřská škola Horní Blatná, okres Karlovy Vary Horní Blatná
Hošťalovjané Základní škola Hošťálková, okres Vsetín Hošťálková
Hošťalovjanky Základní škola Hošťálková, okres Vsetín Hošťálková
ZŠ Hostěradice Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo Hostěradice
Kočky Hostinné Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
Obři Hostinné Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
ZŠ a MŠ Hrabišín (chlapci) Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace Hrabišín
ZŠ a MŠ Hrabišín (dívky) Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace Hrabišín
ZŠ Hradčovice-chlapci Základní škola Hradčovice, okres Uherské Hradiště Hradčovice
ZŠ Hradčovice-dívky Základní škola Hradčovice, okres Uherské Hradiště Hradčovice
ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140 Hradec Králové
ZŠ Štefánikova HK Základní škola, Hradec Králové, Štefánikova 566 Hradec Králové
Štíři Kukleny Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 198 Hradec Králové
Bezručáci Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 Hradec Králové
ZŠ HK Pouchov Základní škola, Hradec Králové - Pouchov, K Sokolovně 452 Hradec Králové
Bezručka Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 Hradec Králové
ZŠ Habrmanova Základní škola, Hradec Králové, Habrmanova 130 Hradec Králové
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 533


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=5&page=3