Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Kluci Základní škola Vrdy, okres Kutná Hora Vrdy
Všechovické sovy Základní škola a mateřská škola Všechovice Všechovice
Všechovické sovičky Základní škola a mateřská škola Všechovice Všechovice
Luháci Základní škola Vsetín, Luh 1544 Vsetín
Luhačky Základní škola Vsetín, Luh 1544 Vsetín
Sychrováci Základní škola Vsetín, Sychrov 97 Vsetín
Drtiči z Purkyňky Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace Vyškov
Drtičky z Purkyňky Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace Vyškov
Kluci z Vyhlídky Základní škola Vyškov, Na Vyhlídce 12, příspěvková organizace Vyškov
Holky z Vyhlídky Základní škola Vyškov, Na Vyhlídce 12, příspěvková organizace Vyškov
Boženka Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk Zábřeh
Boženka Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15, okres Šumperk Zábřeh
Koblížci Žarošice Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace Žarošice
Sovičky Žarošice Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace Žarošice
Sokolíci Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2 Žďár nad Sázavou
ZŠ a MŠ Václava Havla Žďárec Základní škola a Mateřská škola Václava Havla, Žďárec Žďárec
Základní škola ZDECHOVICE Základní škola Zdechovice, okres Pardubice Zdechovice
ZŠ ZDICE Základní škola Zdice, okres Beroun Zdice
Zdíkov Základní škola a Mateřská škola Zdíkov Zdíkov
ZŠ Pelechovská Základní škola Železný Brod, Pelechovská 800, příspěvková organizace Železný Brod
ZŠ Koberovy Základní škola Koberovy, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace Železný Brod
ZŠ Želiv Základní škola Želiv, okres Pelhřimov Želiv
ZŠ Zhoř Základní škola a Mateřská škola Zhoř, okres Jihlava, příspěvková organizace Zhoř u Jihlavy
Mikoláše Alše Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace Zlín
Čtyřka Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace Zlín
Republika Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9 Znojmo
Tryskáči Masarykova základní škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace Zruč-Senec
Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další

Celkem týmů: 527


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=6&page=11