Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Chýnovandy Základní škola Chýnov, okres Tábor Chýnov
Chýnováci Základní škola Chýnov, okres Tábor Chýnov
ZŠ Dašice Základní škola Dašice, okres Pardubice Dašice
ZŠ Deblín Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Deblín
Potměnoši Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace Dobrá
Tygři Dobratice Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Dobratice
Tygřice z Dobratic Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Dobratice
1.ZŠ Dobříš Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
1.ZŠ Dobříš Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
2.ZŠ Dobříš 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram Dobříš
2.ZŠ Dobříš 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram Dobříš
ZŠ Pulická Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
ZŠ Pulická Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
ZŠ Drnovice Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
ZŠ Drnovice Základní škola Drnovice, okres Vyškov Drnovice
Schulzovy sady Dvůr Králové Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 Dvůr Králové nad Labem
Franťáci Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 Františkovy Lázně
Franťačky Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 Františkovy Lázně
Grygov Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
Grygov Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
ZŠ Halenkovice Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace Halenkovice
ZŠ Halenkovice D Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace Halenkovice
M. Kudeříkové Základní škola Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Frýdecká Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod Základní škola Havlíčkův Brod, Štáflova 2004 Havlíčkův Brod
Smetaňáci Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim Hlinsko
ZŠ Hluboká nad Vltavou Boys Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
ZŠ Hluboká nad Vltavou Girls Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
Očovské tygřice Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace Hodonín
Míráčci Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace Hodonín
ŠSK Očov Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace Hodonín
Draci Kamna Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín
Čerti Holetín Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín
Čertice Holetín Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín
Komenčák Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice Holice
ZŠ Na Daliborce Hořice Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice Hořice
ZŠ Horka nad Moravou Základní škola a Mateřská škola Horka nad Moravou, příspěvková organizace Horka nad Moravou
ZŠ Hostěradice Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo Hostěradice
Obři Hostinné Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
Kočky Hostinné Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
Svobodní Dvořané Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Svobodné Dvory, Spojovací 66 Hradec Králové
Svobodné Dvořanky Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Svobodné Dvory, Spojovací 66 Hradec Králové
Štíři Kukleny Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 198 Hradec Králové
ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140 Hradec Králové
Lišáci Lidická Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
Tégemáci Základní škola T. G. Masaryka, Hrádek nad Nisou, Komenského 478, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
TGM Základní škola T. G. Masaryka, Hrádek nad Nisou, Komenského 478, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
ZŠ 1. máje, Hranice Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
ZŠ 1. máje, Hranice Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
Hrotovice Základní škola Hrotovice Hrotovice
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další

Celkem týmů: 360


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=6&page=2