Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Kubíci Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice
Kubaťačky Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice České Budějovice
Chlapci z Matice Školské Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice České Budějovice
Dívky z Matice Školské Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice České Budějovice
ZŠ Dukelská Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice České Budějovice
ZŠ Pohůrecká Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice České Budějovice
Grünwalďáci Základní škola, Grünwaldova 13, České Budějovice České Budějovice
Přídolští vlci Základní škola a Mateřská škola Přídolí Český Krumlov
ZŠ Český Rudolec Základní škola a Mateřská škola Český Rudolec Český Rudolec
PANTEŘI (5. ZŠ Cheb) 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1 Cheb
Koaly (5. ZŠ Cheb) 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1 Cheb
1.ZŠ Cheb 1. základní škola Cheb, Americká 36 Cheb
Tygřice 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
Tygři 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
TVJ Chlumčany Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
Chlumčanské dračice Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
ZŠ Chlumec nad Cidlinou Základní škola, Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Králové Chlumec nad Cidlinou
Bouřliváci ze ZŠ Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Choceň
Kočky ze ZŠ Sv. Čecha, Choceň Základní škola Sv. Čecha, Choceň Choceň
Gepardi Základní škola J.A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov Chodov
Divoké kočky Základní škola J.A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov Chodov
Sovičky Chodová Planá Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace Chodová Planá
DUHOVÁ CESTA Základní škola a Mateřská škola Duhová cesta, s.r.o. Chomutov
Seventeam Základní škola Chomutov, Hornická 4387 Chomutov
CHORYŇÁCI Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace Choryně
Buttulka, Chotěboř Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
Smetaňáci Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
Draci Chotoviny Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
Dračice Chotoviny Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
Rejdivouni Základní škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace Chrást
ZŠ Chrast Základní škola, Chrast, okres Chrudim Chrast
ZŠ Chrášťany Základní škola a Mateřská škola Chrášťany Chrášťany
ZŠ Chrastava Základní škola Chrastava, náměstí 1. máje 228, okres Liberec - příspěvková organizace Chrastava
Práčata Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a ZŠ s.r.o. Chrudim
Chyňava - hoši Základní škola a mateřská škola Chyňava Chyňava
Chyňava - dívky Základní škola a mateřská škola Chyňava Chyňava
ZŠ Chýně ZŠ a MŠ Chýně Chýně
Chýnováci Základní škola Chýnov, okres Tábor Chýnov
DRACI ČIMELICE Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek Čimelice
DRAČICE ČIMELICE Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek Čimelice
ZŠ Dambořice - H Základní škola Dambořice, okres Hodonín Dambořice
ZŠ Dambořice - D Základní škola Dambořice, okres Hodonín Dambořice
ZŠ Dašice Základní škola Dašice, okres Pardubice Dašice
ZŠ Deblín Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Deblín
ZŠ Kamenická Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Tyršova Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace Děčín
Máchovka Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám. , příspěvková organizace Děčín IV
ZŠ Deštné v O. h. Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách
Dětmarovicech Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace Dětmarovice
ZŠ Dlouhá Loučka Základní škola Dlouhá Loučka, okres Olomouc, příspěvková organizace Dlouhá Loučka
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=6&page=4