Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Osek - chlapci Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace Osek
ZŠ Osek - dívky Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace Osek
Krestováci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace Ostrava
Krestovačky Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace Ostrava
Košařka Základní škola a mateřská škola Ostrava - Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace Ostrava
Alberťáci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace Ostrava
Ostravice Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace Ostravice
Delfíni Základní škola Ostrov, Masarykova 1289, okres Karlovy Vary Ostrov
Kosatky Základní škola Ostrov, Masarykova 1289, okres Karlovy Vary Ostrov
ZŠ Trávníky Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
ZŠ TGM Otrokovice Základní škola T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
Polabiny 1 Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305 Pardubice
Kopačky z Perštejna Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov Perštejn
ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace Petrovice u Karviné
ZŠ Petrovice CH Základní škola Petrovice, okres Příbram Petrovice u Sedlčan
ZŠ Petrovice Základní škola Petrovice, okres Příbram Petrovice u Sedlčan
Benešovka Písek (chlapci) Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 Písek
Benešovka Písek (dívky) Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 Písek
ZŠ Jana Husa a MŠ Písek Základní škola Jana Husa a Mateřská škola Písek, Husovo nám. 725 Písek
Masaryčka Písek Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24 Písek
Tyláčci Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391 Písek
Plumlov kluci Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace Plumlov
Plumlov holky Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace Plumlov
Čtrnáctka - kočky 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace Plzeň
DVACÍTKA 20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace Plzeň
ZŠML ZÁKLADNÍ ŠKOLA MARTINA LUTHERA, s.r.o. Plzeň
Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace Plzeň
Pětadvacítka 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace Plzeň
Osmadváca 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace Plzeň
Jednadvacítka 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace Plzeň
Třiatřicítka Plzeň 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace Plzeň
Čtrnáctka 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace Plzeň
Polešovjáci ZŠ Polešovice Základní škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Polešovice
Zlatá stezka Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240 Prachatice
Zlatá stezka Prachatice Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240 Prachatice
Guťáci Základní škola J. Gutha-Jarkovského Praha 1
Přehrada Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469 Praha 10
Čapačky Základní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/658 Praha 10
Čapek Základní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/658 Praha 10
ZŠ Nad Přehradou Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469 Praha 10
Jakuťáci Základní škola, Praha 10, Jakutská 2/1210 Praha 10
BÝCI Základní škola, Praha 11, Ke Kateřinkám 1400 Praha 11
Človíček Sportovní ZŠ a MŠ Človíček Praha 15
ZŠ Slovenská Základní škola, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Slovenská 27 Praha 2
SMETANKA Základní škola, Praha 2, Na Smetance 1 Praha 2
ZŠ Campanus chlapci Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
ZŠ Campanus dívky Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
ZŠ Mendelova - chlapci Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 Praha 4
ZŠ Mendelova - dívky Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 Praha 4
Compass Základní škola COMPASS s.r.o. Praha 4
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další

Celkem týmů: 356


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=6&page=5