Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Masarykova Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Hnojník
Medvědi Hodkovice Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec, příspěvková organizace Hodkovice nad Mohelkou
Tasandy Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Hodonice
TASANDA Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Hodonice
ZŠ Červené domky Hodonín Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace Hodonín
Míráčci Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace Hodonín
ŠSK Očov Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace Hodonín
ZŠ Vančurova, Hodonín Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace Hodonín
Hodslavky Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace Hodslavice
2. Základní škola Holešov 2. Základní škola Holešov Holešov
3. ZŠ Holešov 3. Základní škola Holešov Holešov
1. ZŠ Holešov 1. Základní škola Holešov Holešov
Draci Holetín Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín
Dračice Holetín Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín
ZŠ Holice, Komenského Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice Holice
Ostřepáci Základní škola a mateřská škola Ostřetín, okres Pardubice Holice
Holoubkov_kluci Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace Holoubkov
Holoubkov_dívky Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace Holoubkov
Horažďovice holky Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy Horažďovice
Horažďovice kluci Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy Horažďovice
Hopíci Základní škola a Mateřská škola Hořepník Hořepník
ZŠ Milovice u Hořic Základní škola, Milovice u Hořic, okres Jičín Hořice
Milovice u Hořic Základní škola, Milovice u Hořic, okres Jičín Hořice
ZŠ Na Daliborce Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice Hořice
ZŠ Horka nad Moravou Základní škola a Mateřská škola Horka nad Moravou, příspěvková organizace Horka nad Moravou
Bečvani Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva
Bečvanky Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva
Horní Benešov Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov, okres Bruntál, příspěvková organizace Horní Benešov
Chlapci HB Základní škola a mateřská škola Horní Blatná, okres Karlovy Vary Horní Blatná
Dívky HB Základní škola a mateřská škola Horní Blatná, okres Karlovy Vary Horní Blatná
Brádelačky Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim Horní Bradlo
Brádeláci Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim Horní Bradlo
Draci Horní Čermná Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí Horní Čermná
Jeleňáci Základní škola Horní Jelení, okres Pardubice Horní Jelení
ZŠ Horní Lideč Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín Horní Lideč
Draci Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště Horní Němčí
Komety Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště Horní Němčí
ZŠ Horní Slavkov, Nádražní Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, okres Sokolov Horní Slavkov
ZŠ Horní Slavkov, Nádražní Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, okres Sokolov Horní Slavkov
Slavkovští panteři Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, okres Sokolov Horní Slavkov
Bojovnice Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, okres Sokolov Horní Slavkov
ZŠ a MŠ Horní Suchá kluci Základní škola a mateřská škola, Horní Suchá, příspěvková organizace Horní Suchá
ZŠ a MŠ Horní Suchá holky Základní škola a mateřská škola, Horní Suchá, příspěvková organizace Horní Suchá
ZŠ Horšovský Týn Základní škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace Horšovský Týn
Hošťálková - chlapci Základní škola Hošťálková, okres Vsetín Hošťálková
Hošťálková - dívky Základní škola Hošťálková, okres Vsetín Hošťálková
ZŠ Hostěradice Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo Hostěradice
Obři Hostinné Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
Kočky Hostinné Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
ZŠ Hrabišín chlapci Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace Hrabišín
Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=7