Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Lvíčata Základní škola a Mateřská škola, Korytná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Korytná
Kosmonosáci Základní škola Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav Kosmonosy
Košťálováci Základní škola Košťálov, okres Semily Košťálov
Dráčci Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Orlicí
Kounice D Základní škola Kounice, okres Nymburk Kounice
Kounice Základní škola Kounice, okres Nymburk Kounice
Kouřimští draci Základní škola Miloše Šolleho Kouřim, okres Kolín Kouřim
Kožušany dívky ZŠ a MŠ Kožušany - Tážaly, příspěvková organizace Kožušany - Tážaly
Kožušany chlapci ZŠ a MŠ Kožušany - Tážaly, příspěvková organizace Kožušany - Tážaly
Zmijozel Základní škola a mateřská škola Krajková, příspěvková organizace Krajková
Základní škola Králíky Základní škola Králíky Králíky
ZŠ Žihle Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli Kralovice
Královské Poříčí Základní škola Královské Poříčí, okres Sokolov Královské Poříčí
ZŠ Královské Poříčí Základní škola Královské Poříčí, okres Sokolov Královské Poříčí
Mikovičáci Základní škola Kralupy nad Vltavou, 28. října 182, okres Mělník, příspěvková organizace Kralupy nad Vltavou
ZŠ a MŠ Třebízského, Kralupy n.Vlt. Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace Kralupy nad Vltavou
Tygři Krásný Dvůr Základní škola a Mateřská škola Krásný Dvůr Krásný Dvůr
Tygřice Krásný Dvůr Základní škola a Mateřská škola Krásný Dvůr Krásný Dvůr
ZŠ Křemže Základní škola a Mateřská škola Křemže Křemže
ZŠ Křemže Základní škola a Mateřská škola Křemže Křemže
ZŠ Křenovice Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov Křenovice
ZŠ KŘIVOKLÁT Základní škola a Mateřská škola Křivoklát Křivoklát
ZŠ KŘIVOKLÁT Základní škola a Mateřská škola Křivoklát Křivoklát
Janáčkova pětka Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
Tygřící Krnov Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
Dvořáci Základní škola Krnov, Dvořákův okruh 2, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
Oskol Kroměříž Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvková organizace Kroměříž
Zacharáci Základní škola Zachar, Kroměříž, příspěvková organizace Kroměříž
sýpkaři Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, příspěvková organizace Kroměříž
ZŠ a MŠ Křtiny Základní škola a Mateřská škola Křtiny Křtiny
Broučkové Základní škola Krucemburk, okres Havlíčkův Brod Krucemburk
BGB ZŠ Bohosudov Základní škola při Biskupském gymnáziu Krupka 1 - Bohosudov Krupka
Havran Kryry Základní škola Kryry, okres Louny Kryry
Havranky Kryry Základní škola Kryry, okres Louny Kryry
Kudlovice ZŠ a MŠ Kudlovice Kudlovice
ZŠ Kunice ZŠ Kunice, příspěvková organizace Kunice
Draví sokoli Základní škola a Mateřská škola Kunín, okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kunín
Draci z Pálenice Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Kunovice
Dračice z Pálenice Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Kunovice
Kunratice Základní škola a Mateřská škola, Kunratice u Cvikova, příspěvková organizace Kunratice u Cvikova
ZŠ Žižkov Kutná Hora Základní škola Kutná Hora, Kremnická 98 Kutná Hora
MASARYČKA Základní škola T. G. Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387 Kutná Hora
Kamenka Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40 Kutná Hora
ZŠ Jana Palacha Základní škola Kutná Hora, Jana Palacha 166 Kutná Hora
ZŠ a MŠ Kyselka Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace Kyselka
ZŠ a MŠ Kyselka Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace Kyselka
ZŠ a MŠ Lánov Základní škola a Mateřská škola, Lánov, okres Trutnov Lánov
Dobrák Základní škola Lanškroun, Dobrovského 630, okr. Ústí nad Orlicí Lanškroun
ZŠ Lanžhot Masarykova základní škola Lanžhot, okres Břeclav Lanžhot
Bohdanečáci Základní škola Lázně Bohdaneč, okres Pardubice Lázně Bohdaneč
Předchozí | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Další

Celkem týmů: 1213


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=8&page=10