Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Choryňáci Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace Choryně
Smetaňáci Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
Buttulka Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
Draci Chotoviny Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
Dračice Chotoviny Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
ZŠ Chrast Základní škola, Chrast, okres Chrudim Chrast
ZŠ a MŠ Chrášťany Základní škola a Mateřská škola Chrášťany Chrášťany
Chráštíci ZŠ a MŠ Chrášťany, okres Praha-západ Chrášťany
Florbal Chrastava Základní škola Chrastava, náměstí 1. máje 228, okres Liberec - příspěvková organizace Chrastava
Tuněchodské jedničky Základní škola a Mateřská škola Tuněchody, okres Chrudim Chrudim
Bohemáci Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a ZŠ s.r.o. Chrudim
Chyňava - hoši Základní škola a mateřská škola Chyňava Chyňava
Chyňava - dívky Základní škola a mateřská škola Chyňava Chyňava
ZŠ CHÝNĚ ZŠ a MŠ Chýně Chýně
Chýnovandy Základní škola Chýnov, okres Tábor Chýnov
Chýnováci Základní škola Chýnov, okres Tábor Chýnov
DRACI ČIMELICE Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek Čimelice
DRAČICE ČIMELICE Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek Čimelice
ZŠ Čížová Základní škola a Mateřská škola Čížová, okres Písek Čížová
ZŠ Čížová Dívky Základní škola a Mateřská škola Čížová, okres Písek Čížová
ZŠ Dačice Komenského Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec Dačice
Dačice Komenského Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec Dačice
ZŠ Dalovice Základní škola Dalovice, okres Karlovy Vary Dalovice
ZŠ Dambořice - H Základní škola Dambořice, okres Hodonín Dambořice
ZŠ Dambořice - D Základní škola Dambořice, okres Hodonín Dambořice
ZŠ Dašice Základní škola Dašice, okres Pardubice Dašice
ZŠ Deblín Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Deblín
ZŠ Kamenická Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Tyrše Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace Děčín
Máchovka Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám. , příspěvková organizace Děčín IV
Chlapci ZŠ Deštné v O. h. Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách
Dívky ZŠ Deštné v O. h. Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách Deštné v Orlických horách
ZŠ Nikolčice Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace Diváky
ZŠ Dlouhá Loučka Základní škola Dlouhá Loučka, okres Olomouc, příspěvková organizace Dlouhá Loučka
ZŠ Dobrá Základní škola, Dobrá, okres Frýdek-Místek Dobrá
Potměnoši Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace Dobrá
ZŠ Dobřany Základní škola Dobřany, okres Plzeň-jih Dobřany
Tygři Dobratice Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Dobratice
Tygřice z Dobratic Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Dobratice
Doberačky Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou Dobré
Doberáci Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou Dobré
1.ZŠ Dobříš Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
1.ZŠ Dobříš Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
2.ZŠ Dobříš 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram Dobříš
2.ZŠ Dobříš 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram Dobříš
ZŠ Dobronín Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace Dobronín
Dobrovice chlapci Základní škola a mateřská škola Dobrovice Dobrovice
Dobrovice dívky Základní škola a mateřská škola Dobrovice Dobrovice
ZŠ Bílý Újezd Základní škola a Mateřská škola, Bílý Újezd, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
ZŠ Pulická Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1215


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=8&page=4