Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ a MŠ Borotín - kluci Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Borotín
ZŠ a MŠ Borotín - holky Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Borotín
ZŠ Boršice - chlapci Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice
ZŠ Boršice - dívky Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice
Bojovníci Základní škola Boskovice, okres Blansko Boskovice
Sušilky Základní škola Boskovice, okres Blansko Boskovice
NA VÝSLUNÍ Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha - východ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
1. základní škola Brandýs nad Labem - Stará Boleslav Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - východ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Brankováci Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace Brankovice
Základní škola a Mateřská škola Brantice Základní škola a Mateřská škola Brantice, okres Bruntál, příspěvková organizace Brantice
Stupeňáci Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace Břasy
Stupeňačky Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace Břasy
ZUBŘI Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
ZUBŘICE Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
ZŠ Břeclav Slovácká Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Břeclav
ZŠ Březnice Základní škola Březnice Březnice
ZŠ Březolupy Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Březolupy
ZŠ Březová Dívky Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště Březová
ZŠ Březová Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště Březová
Základní škola Břidličná Základní škola Břidličná, okres Bruntál Břidličná
Medvědi Základní škola a Mateřská škola Brloh Brloh
ZŠ a MŠ Horníkova Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace Brno
Mutěnda girls Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace Brno
Janouškova Základní škola Brno, Janouškova 2 Brno
ZŠ Elišky Přemyslovny Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace Brno
Krásky Základní škola, Brno, Krásného 24 Brno
ZŠ Měšťanská Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace Brno
Krásného Základní škola, Brno, Krásného 24 Brno
Slovaňák Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2 Brno
Ježci Základní škola Ježek bez klece Brno
Ježkyně Základní škola Ježek bez klece Brno
ZŠ Elišky Přemyslovny Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace Brno
ZŠ a MŠ Horní Brno Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace Brno
ZŠ Bosonožské nám. Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace Brno
Heyrák Základní škola Brno, Heyrovského 32 Brno
ZŠ a MŠ Horní Brno Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace Brno
ZŠ a MŠ Jana Broskvy Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3 Brno
Borci z Vedlejší Základní škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace Brno
Masarboys Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace Brno
Blesci Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa Brno
Čejkovická Evropská základní škola a mateřská škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace Brno
Mutěnda boys Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace Brno
ZŠ Úvoz Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace Brno
Otevřená Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace Brno - Žebětín
Žebětín Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace Brno - Žebětín
Postradatelní Základní škola a Mateřská škola Brozany nad Ohří, okres Litoměřice Brozany nad Ohří
ZŠ a MŠ Brumovice Základní škola a Mateřská škola Brumovice, okres Břeclav, příspěvková organizace Brumovice
FlorbalTýmOkružní Základní škola Bruntál, Okružní 38, příspěvková organizace Bruntál
dravci Základní škola Petrin Bruntál, Školní 2 Bruntál
Jednička Základní škola Bruntál, Jesenická 10 Bruntál
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 1218


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=8&page=4&page=2