Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Kollárci Základní škola Jihlava Kollárova, příspěvková organizace Jihlava
Jílováci Základní škola Jílové u Prahy, Komenského 365, okres Praha - západ Jílové u Prahy
Jindřichováci Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál Jindřichov
Jiříkov - divize Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace Jiříkov
ZŠ Jirkov Studentská Základní škola Jirkov, Studentská 1427, okres Chomutov Jirkov
Podlesáčci Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov Kadaň
Black stars Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov Kamenice nad Lipou
Draci Kamna Základní škola a Mateřská škola Kameničky Kameničky
Dráčci Kamna Základní škola a Mateřská škola Kameničky Kameničky
ZŠ Školní Kaplice Základní škola Kaplice, Školní 226, okres Český Krumlov Kaplice
ZŠ Fantova, Kaplice Základní škola Kaplice, Fantova 446 Kaplice
Petra2 Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace Karlovy Vary
MÁJOVCI ZE DVORŮ Základní škola Karlovy Vary, 1. máje 1, příspěvková organizace Karlovy Vary
MÁJKY Základní škola Karlovy Vary, 1. máje 1, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ KONEČNÁ Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
Růžáci Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace Karlovy Vary
Libušina Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovy Vary
Růžovky Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace Karlovy Vary
Libušinka Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovy Vary
Dukelíni Základní škola Dukelských hrdinů Karlovy Vary, Moskevská 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
Dívky z Poštovní Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
Komeňák Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
Dukelínky Základní škola Dukelských hrdinů Karlovy Vary, Moskevská 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
Hoši z Poštovní Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
Truhláři 19 Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
Konečná Dívky Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
Truhlářky 19 Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
Petra1 Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZŠ Karolinka Základní škola Karolinka, okres Vsetín Karolinka
Prameňáci Základní škola a Mateřská škola Prameny, Karviná, příspěvková organizace Karviná
Borováci Základní škola Borovského Karviná
ZŠ a MŠ Školská Základní škola Karviná-Ráj Školská 432 Karviná
ZŠ Katovice Základní škola a Mateřská škola Katovice, okres Strakonice Katovice
Montessori Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633 Kladno
Borci Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447 Kladno
Štíři Základní škola Kladno, C. Boudy 1188 Kladno
Hormeni Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206 Kladno
Kladenští Vlčáci Základní škola Kladno, Vodárenská 2116 Kladno
PAŘÍŽÁCI Základní škola a Praktická škola, Kladno, Pařížská 2249 Kladno
Klášteráci Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí Klášterec nad Orlicí
Masarykova ZŠ Klatovy Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 Klatovy
Dolaňáci Základní škola a mateřská škola Dolany, okres Klatovy, příspěvková organizace Klatovy
Tolsťák Základní škola Klatovy, Tolstého 765 Klatovy
ZŠ Plánická Klatovy Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 Klatovy
čapkova hoši Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
Čapkova dívky Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
Klenčácí Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace Klenčí pod Čerchovem
Klimkovice Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace Klimkovice
ZŠ Kněžice Základní škola a mateřská škola Kněžice Kněžice
Borci Základní škola a Mateřská škola Knínice u Boskovic, příspěvková organizace Knínice u Boskovic
Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=8&page=4&page=9