Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Němčice nad Hanou Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov Němčice nad Hanou
Němčice Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov Němčice nad Hanou
ZŠ Nezamyslice - dívky Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice Nezamyslice
ZŠ Nezamyslice - chlapci Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice Nezamyslice
DRACI Nížkov Základní škola Nížkov Nížkov
Komenda Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod Nové Město nad Metují
KOMENDA girls Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod Nové Město nad Metují
ZŠ a MŠ J.A. Komesnkého v Novém Strašecí Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí Nové Strašecí
Veseláci Základní škola a Mateřská škola Nové Veselí, příspěvková organizace Nové Veselí
Jubka Základní škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace Nový Jičín
Hašlerky Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace Nový Jičín
Voršiláci Základní škola sv. Voršily v Olomouci Olomouc
Best Friends Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy Opatov
Borci Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy Opatov
ZŠ Opava Vrchní Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace Opava
ZŠ Edvarda Beneše Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace Opava
Draci Šrámkova Základní škola a Mateřská škola Opava, Šrámkova 4 - příspěvková organizace Opava
ZŠ Vrchní Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace Opava
ZŠ Školní Orlová Základní škola Orlová-Lutyně Školní 862 okres Karviná, příspěvková organizace Orlová
ZŠ Osečná Základní škola a Mateřská škola, Osečná, okres Liberec, příspěvková organizace Osečná
ZŠ Osek - chlapci Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace Osek
ZŠ Osek - dívky Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace Osek
Škarvadíci Záskladní škola gen. Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace Ostrava
florbalgirls Záskladní škola gen. Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace Ostrava
Krestováci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace Ostrava
Janci Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace Ostrava
Krestovačky Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace Ostrava
Kosmíci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace Ostrava
Janky Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace Ostrava
Košařka Základní škola a mateřská škola Ostrava - Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace Ostrava
Alberťáci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace Ostrava
Ostravice Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace Ostravice
Mamutíci Základní škola Eduarda Štorcha, Ostroměř, okres Jičín Ostroměř
Delfíni Základní škola Ostrov, Masarykova 1289, okres Karlovy Vary Ostrov
Kosatky Základní škola Ostrov, Masarykova 1289, okres Karlovy Vary Ostrov
ZŠ TGM Otrokovice Základní škola T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
ZŠ Trávníky Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
Polabiny 1 Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305 Pardubice
ZŠ Studanka Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 Pardubice
Horní Pernink Základní škola a mateřská škola Pernink, okres Karlovy Vary Pernink
Kopačky z Perštejna Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov Perštejn
ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace Petrovice u Karviné
ZŠ Petrovice CH Základní škola Petrovice, okres Příbram Petrovice u Sedlčan
ZŠ Petrovice Základní škola Petrovice, okres Příbram Petrovice u Sedlčan
Tyláčci Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391 Písek
Benešovka Písek (chlapci) Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 Písek
Benešovka Písek (dívky) Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 Písek
ZŠ Jana Husa a MŠ Písek Základní škola Jana Husa a Mateřská škola Písek, Husovo nám. 725 Písek
Masaryčka Písek Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24 Písek
Plumlov kluci Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace Plumlov
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Další

Celkem týmů: 401


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=8&page=5