Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Plumlov holky Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace Plumlov
Osmadváca 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace Plzeň
Třiatřicítka Plzeň 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace Plzeň
DVACÍTKA 20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace Plzeň
Čtrnáctka 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace Plzeň
Pětadvacítka 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace Plzeň
Čtrnáctka - kočky 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace Plzeň
ZŠML ZÁKLADNÍ ŠKOLA MARTINA LUTHERA, s.r.o. Plzeň
Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace Plzeň
Jednadvacítka 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace Plzeň
Polešovjáci ZŠ Polešovice Základní škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Polešovice
Zlatá stezka Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240 Prachatice
Zlatá stezka Prachatice Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240 Prachatice
Guťáci Základní škola J. Gutha-Jarkovského Praha 1
Jakuťáci Základní škola, Praha 10, Jakutská 2/1210 Praha 10
Čapačky Základní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/658 Praha 10
Čapek Základní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/658 Praha 10
ZŠ Nad Přehradou Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469 Praha 10
Přehrada Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469 Praha 10
BÝCI Základní škola, Praha 11, Ke Kateřinkám 1400 Praha 11
Človíček Sportovní ZŠ a MŠ Človíček Praha 15
SMETANKA Základní škola, Praha 2, Na Smetance 1 Praha 2
London Owls Základní škola, Praha 2, Londýnská 34 Praha 2
ZŠ Slovenská Základní škola, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Slovenská 27 Praha 2
Compass Základní škola COMPASS s.r.o. Praha 4
Compass Základní škola COMPASS s.r.o. Praha 4
Milíčovky Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674 Praha 4
ZŠ Campanus chlapci Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
ZŠ Campanus dívky Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
ZŠ Mendelova - chlapci Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 Praha 4
ZŠ Mendelova - dívky Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 Praha 4
Hrachouni Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007 Praha 5
DSP Německá škola v Praze s. r. o. - zahraniční škola a gymnázium Praha 5
ZŠ Podbělohorská Základní škola Praha 5 - Smíchov, Podbělohorská 26/720 Praha 5
ZŠ s RVJ Bronzová Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027 Praha 5
ZŠ Univerzum Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o. Praha 9
Fryčováčci Základní škola, Fryčovická Praha 9
Raškáči Základní škola a mateřská škola Raškovice Pražmo
Želatovská Základní škola Přerov, Želatovská 8 Přerov
Tenis Základní škola Přerov, U tenisu 4 Přerov
Přeštice - holky Základní škola Josefa Hlávky, Přeštice Přeštice
ZŠ PŘIMDA Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace Přimda
ZŠ Dr.Horáka - holky Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 Prostějov
ZŠ Dr. Horáka - kluci Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 Prostějov
Reálka Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2 Prostějov
Reálka dívky Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2 Prostějov
zš ptení holky Základní škola a mateřská škola Ptení Ptení
zš ptení kluci Základní škola a mateřská škola Ptení Ptení
ZŠ Pustiměř - hoši Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov Pustiměř
ZŠ Pustiměř - dívky Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov Pustiměř
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Další

Celkem týmů: 401


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=8&page=6