Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Komenda Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín Hořice
ZŠ Horka nad Moravou Základní škola a Mateřská škola Horka nad Moravou, příspěvková organizace Horka nad Moravou
Hornobečvani Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva
Hornobečvanky Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva
Horní Pernink Základní škola a mateřská škola Horní Blatná, okres Karlovy Vary Horní Blatná
ZŠ Horní Cerekev Základní škola Horní Cerekev, okres Pelhřimov Horní Cerekev
Draci Horní Čermná Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí Horní Čermná
Dunajčíci Základní škola a Mateřská škola, Horní Dunajovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Horní Dunajovice
Draci Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště Horní Němčí
Komety Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště Horní Němčí
ZŠ Horní Ředice Základní škola Horní Ředice, okres Pardubice Horní Ředice
Slavkovští tygři Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, okres Sokolov Horní Slavkov
Horní Suchá Základní škola a mateřská škola, Horní Suchá, příspěvková organizace Horní Suchá
ZŠ Horšovský Týn Základní škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace Horšovský Týn
Hošťalovjané Základní škola Hošťálková, okres Vsetín Hošťálková
Hošťalovjanky Základní škola Hošťálková, okres Vsetín Hošťálková
ZŠ Hostěradice Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo Hostěradice
Obři Hostinné Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
Kočky Hostinné Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
Hoštka Základní škola a mateřská škola Hoštka, okres Litoměřice, příspěvková organizace Hoštka
ZŠ a MŠ Hrabišín (chlapci) Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace Hrabišín
ZŠ a MŠ Hrabišín (dívky) Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace Hrabišín
ZŠ Hradčovice-chlapci Základní škola Hradčovice, okres Uherské Hradiště Hradčovice
ZŠ Hradčovice-dívky Základní škola Hradčovice, okres Uherské Hradiště Hradčovice
Svobodní Dvořané Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Svobodné Dvory, Spojovací 66 Hradec Králové
ZŠ Štefánikova HK Základní škola, Hradec Králové, Štefánikova 566 Hradec Králové
Svobodné Dvořanky Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Svobodné Dvory, Spojovací 66 Hradec Králové
Štíři Kukleny Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 198 Hradec Králové
ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140 Hradec Králové
Bezručáci Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 Hradec Králové
ZŠ HK Pouchov Základní škola, Hradec Králové - Pouchov, K Sokolovně 452 Hradec Králové
Bezručka Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 Hradec Králové
ZŠ Habrmanova Základní škola, Hradec Králové, Habrmanova 130 Hradec Králové
ZŠ Sion Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové Hradec Králové
Tégemáci Základní škola T. G. Masaryka, Hrádek nad Nisou, Komenského 478, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
TGM Základní škola T. G. Masaryka, Hrádek nad Nisou, Komenského 478, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
Lišáci Lidická Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
ZŠ 1. máje, Hranice Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
ZŠ 1. máje, Hranice Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
Iveta Mertová Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace Hranice
Iveta Mertová Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace Hranice
Hrošíci Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim Hrochův Týnec
Hrotovice Základní škola Hrotovice Hrotovice
Hrozinky Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary Hroznětín
krasavci Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary Hroznětín
ZŠ Kuželov Základní škola Kuželov, okres Hodonín Hrubá Vrbka
Hrušovany Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace Hrušovany nad Jevišovkou
ZŠ Hálkova - dívky Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Humpolec
Podhrad Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
Hradská Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další

Celkem týmů: 1220


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=8&page=7