Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
BGBZS Bohosudovandy Základní škola při Biskupském gymnáziu Krupka 1 - Bohosudov Krupka
Kudlovice ZŠ a MŠ Kudlovice Kudlovice
Draví sokoli Základní škola a Mateřská škola Kunín, okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kunín
Draci Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Kunovice
Dračice z Pálenice Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Kunovice
Kunštáti Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace Kunštát
ZŠ Žižkov Kutná Hora Základní škola Kutná Hora, Kremnická 98 Kutná Hora
Kameňáci Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40 Kutná Hora
ZŠ Jana Palacha Základní škola Kutná Hora, Jana Palacha 166 Kutná Hora
masaryčka Základní škola T. G. Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387 Kutná Hora
ZŠ a MŠ Kyselka Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace Kyselka
Dobráček Základní škola Lanškroun, Dobrovského 630, okr. Ústí nad Orlicí Lanškroun
Ledečtí apači Základní škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace Ledce
Mimoňové Ledeč Základní škola Ledeč nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod Ledeč nad Sázavou
ZŠ LELKY Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov Lelekovice
Lenešický čáp Základní škola Lenešice, okres Louny Lenešice
ZŠ Letohrad Komenského Základní škola Letohrad, Komenského 269 Letohrad
ZŠ Letovice Základní škola Letovice, okres Blansko Letovice
ZŠ Libchavy Základní škola a mateřská škola Libchavy Libchavy
ZŠ Lesní Základní škola, Liberec, Lesní 575/12, příspěvková organizace Liberec
Barvírna Základní škola, Liberec, Barvířská 38/6, příspěvková organizace Liberec
Švermováci Základní škola, Liberec, Švermova 114/38, příspěvková organizace Liberec
Švermovačky Základní škola, Liberec, Švermova 114/38, příspěvková organizace Liberec
Jabloňovka Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace Liberec
Florbal - Vesec Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace Liberec
Husováci Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace Liberec
Doctriňáci DOCTRINA - základní škola, s.r.o. Liberec
Ledoví trhači Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace Liberec
Husovačky Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Lužická Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Lužická Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Ještědská Liberec Základní škola, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Aloisina Výšina Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace Liberec
Vraťáci ZÁKLADNÍ ŠKOLA, LIBEREC - VRATISLAVICE NAD NISOU, příspěvková organizace Liberec
Broumáci Základní škola, Liberec, Broumovská 847/7, příspěvková organizace Liberec
Dobina Základní škola, Liberec, Dobiášova 851/5, příspěvková organizace Liberec
Berani Základní škola a Mateřská škola Liběšice Liběšice
ZŠ Líbeznice Základní škola Líbeznice, okres Praha - východ Líbeznice
Základní škola Libina chlapci Základní škola Libina, příspěvková organizace Libina
ZŠ Libochovice Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice Libochovice
ZŠ Libochovice D Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice Libochovice
Libštát Masarykova základní škola Libštát, okres Semily Libštát
florbalistky Masarykova základní škola Libštát, okres Semily Libštát
Lichnováci Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál, příspěvková organizace Lichnov
ZŠ OSECKÁ Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace Lipník nad Bečvou
ZŠ Lipovec Základní škola a Mateřská škola Lipovec, okres Blansko, příspěvková organizace Lipovec
ZŠ Lipůvka Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace Lipůvka
Líšničtí krokodýlové Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí Líšnice
Naše základní škola, Liteň Naše základní škola, z. ú. Liteň
Havlíčkova Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32 Litoměřice
Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=9&page=11