Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ NA VALECH DĚVČATA Základní škola Litoměřice, Na Valech 53 Litoměřice
Masarykova ZŠ LTM CH Masarykova základní škola Litoměřice, Svojsíkova 5 Litoměřice
Havlíčkova Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32 Litoměřice
ZŠ Zámecká Litomyšl Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy Litomyšl
Rybičky Litovel Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc Litovel
Sporťáci ze Sportovky Sportovní soukromá základní škola, s.r.o. Litvínov
Lomnice chlapci Základní škola Lomnice, okres Sokolov Lomnice
Lomnice dívky Základní škola Lomnice, okres Sokolov Lomnice
ZŠ Lomnice Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice Lomnice
ZŠ Lomnice - Yellow Devils Základní škola T. G. Masaryka, Lomnice nad Popelkou, okres Semily Lomnice nad Popelkou
Bílí vlci Základní škola Loštice, okres Šumperk, příspěvková organizace Loštice
Loučná Základní škola Loučná nad Desnou, okres Šumperk Loučná nad Desnou
ZŠ Louka Základní škola a Mateřská škola, Louka u Litvínova, okres Most Louka u Litvínova
ZŠ Louka Základní škola a Mateřská škola, Louka u Litvínova, okres Most Louka u Litvínova
FC Krakonošovo Krakonošova základní škola a mateřská škola Loukov, okres Semily Loukov - Háje nad Jizerou
Zeměcháčci Základní škola a Mateřská škola Zeměchy, okres Louny Louny
3.zš Louny Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace Louny
ZŠ Lipenec Základní škola Lipenec, okres Louny Louny
ZŠ Prokopa Holého Louny Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace Louny
ZŠ Louny, Přemyslovců 2209 Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace Louny
Lvice Louny Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace Louny
Kocouři Základní škola J.A.Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace Louny
Pionýři Základní škola Lovosice, Sady pionýrů 355/2, okres Litoměřice Lovosice
Sebraňáci Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná Lubná
ZŠ Lučany nad Nisou Základní škola, Lučany nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace Lučany nad Nisou
ZŠ Lučany Základní škola, Lučany nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace Lučany nad Nisou
Ludgeřovice-hoši Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice, příspěvková organizace Ludgeřovice
Ludgeřovice-dívky Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice, příspěvková organizace Ludgeřovice
ZŠ Pozlovice Základní škola Pozlovice, okres Zlín, příspěvková organizace Luhačovice
ZŠ Luhačovice Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace Luhačovice
Luka Základní škola a Mateřská škola Luka nad Jihlavou, příspěvková organizace Luka nad Jihlavou
Lukov Základní škola a Mateřská škola Lukov, příspěvková organizace Lukov
Luštěnice Základní škola Luštěnice, okres Mladá Boleslav Luštěnice
Lutín Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace Lutín
Lutín Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace Lutín
ZŠ Luže Základní škola, Luže, okres Chrudim Luže
Malotřídka holky Základní škola Malá Morávka, okres Bruntál, příspěvková organizace Malá Morávka
Morávečtí medvědi Základní škola Malá Morávka, okres Bruntál, příspěvková organizace Malá Morávka
VLCI Základní škola a Mateřská škola Malonty Malonty
Malšice Základní škola a Mateřská škola Malšice, okres Tábor Malšice
ZŠ Manětín Základní škola Manětín, příspěvková organizace Manětín
ZŠ Úšovice - chlapci Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace Mariánské Lázně
ZŠ Úšovice Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace Mariánské Lázně
ZŠ JIH MARIÁNSKÉ LÁZNĚ CHLAPCI Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace Mariánské Lázně
ZŠ Jih Mariánské Lázně - dívky Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace Mariánské Lázně
Melčtí bizóni Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace Melč
Melčské šelmy Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace Melč
Pšované Základní škola Mělník - Pšovka, příspěvková organizace Mělník
Kočky Měřín Základní škola Měřín Měřín
Tygři Měřín Základní škola Měřín Měřín
Předchozí | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=9&page=12