Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Osmička Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040 Mladá Boleslav
Kluci ze Sedmičky Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082 Mladá Boleslav
Holky ze Sedmičky Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082 Mladá Boleslav
ZŠ a MŠ Mladá Vožice Základní škola Mladá Vožice, okres Tábor Mladá Vožice
BUKY Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky Mladé Buky
ZŠ Sokolovská Základní škola Mnichovo Hradiště, Sokolovská 254, okres Mladá Boleslav Mnichovo Hradiště
ZŠ Sokolovská Základní škola Mnichovo Hradiště, Sokolovská 254, okres Mladá Boleslav Mnichovo Hradiště
ZŠ Modřice Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Modřice
ZŠ Vodní Základní škola Mohelnice, Vodní 27 Mohelnice
Aligátoři Mokrá Základní škola Mokrá-Horákov, příspěvková organizace Mokrá-Horákov
ZŠ Moravany Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Moravany
Lvi Moravany Základní škola Moravany, okres Pardubice Moravany
Vosi Moravany Základní škola Moravany, okres Pardubice Moravany
Tygři Základní škola a Mateřská škola Moravec, příspěvková organizace Moravec
Parťačky Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy Moravská Třebová
Palackého tygři Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy Moravská Třebová
Kostelní Padouši Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy Moravská Třebová
ZŠ TGM Moravské Budějovice Základní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice, náměstí Svobody 903, okres Třebíč Moravské Budějovice
Havlajda Základní škola Moravské Budějovice Havlíčkova ul. 933 okres Třebíč Moravské Budějovice
ZŠ T. G. Masaryka Moravský Žižkov Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace Moravský Žižkov
18.ZŠ Okružní Most Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace Most
Lvíčata Základní škola, Most, U Stadionu 1028, příspěvková organizace Most
ZŠ Chanov Základní škola, Most, Zlatnická 186, příspěvková organizace Most
7.ZŠ MOST - HOKEJKY Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace Most
7.ZŠ WINGS MOST Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace Most
ZŠ Okružní Most Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace Most
4EVER Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace Most
ZŠ a MŠ Mostek Základní škola a Mateřská škola, Mostek, okres Trutnov Mostek
ZŠ Moutnice Základní škola a mateřská škola Moutnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Moutnice
Rytíři Základní škola a mateřská škola Moutnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Moutnice
ZŠ Mšené lázně Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Mšené-lázně
ZŠ Mukařov Praha východ Základní škola Mukařov Mukařov
ZŠ Mukařov Praha východ Základní škola Mukařov Mukařov
UNICORNI Základní škola Mutějovice,okres Rakovník Mutějovice
SHOOT MASTERS Základní škola Mutějovice,okres Rakovník Mutějovice
Myslibořice Základní škola a Mateřská škola Myslibořice Myslibořice
ZŠ Mýto - dívky Základní škola Mýto, okres Rokycany, příspěvková organizace Mýto
ZŠ Mýto - chlapci Základní škola Mýto, okres Rokycany, příspěvková organizace Mýto
Komenda Náchod Základní škola, Náchod, Komenského 425 Náchod
ZŠ T. G. Masaryka Náchod Základní škola T. G. Masaryka Náchod, Bartoňova 1005 Náchod
ZŠ T. G. Masaryka Náchod dívky Základní škola T. G. Masaryka Náchod, Bartoňova 1005 Náchod
Nákeláci Základní škola a Mateřská škola Náklo, okres Olomouc, příspěvková organizace Náklo
ZŠ Komenského, Náměšť nad Oslavou Základní škola Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 Náměšť nad Oslavou
Husovka Základní škola Náměšť nad Oslavou, Husova 579 Náměšť nad Oslavou
1. ZŠ Napajedla 1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace Napajedla
ZŠ Pohořelice Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, okres Zlín, příspěvková organizace Napajedla
Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim Nasavrky
Lvi Návsí Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace Návsí
ZŠ Nehvizdy - dívky Základní škola a mateřská škola Nehvizdy Nehvizdy
ZŠ Nehvizdy - kluci Základní škola a mateřská škola Nehvizdy Nehvizdy
Předchozí | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | Další

Celkem týmů: 1218


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=9&page=12&page=13