Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Oloví dívky Základní škola a mateřská škola Oloví, okres Sokolov Oloví
ZŠ Ondřejov Základní škola a mateřská škola bratří Fričů Ondřejov Ondřejov
Best Friends Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy Opatov
Borci Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy Opatov
Opaťáci Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice Opatovice nad Labem
ZŠ Vrchní Opava - dívky Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace Opava
OTICKÁ KLUCI Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace Opava
OTICKÁ HOLKY Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace Opava
Mistři Základní škola Opava-Kylešovice Opava
Draci Šrámkova Základní škola a Mateřská škola Opava, Šrámkova 4 - příspěvková organizace Opava
ZÁKLADNÍ ŠKOLA OPAVA-KOMÁROV Základní škola a Mateřská škola Opava-Komárov - příspěvková organizace Opava
ZŠ Vrchní Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace Opava
ZŠ Edvarda Beneše Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace Opava
ZŠ Školní Orlová Základní škola Orlová-Lutyně Školní 862 okres Karviná, příspěvková organizace Orlová
ZŠ Osečná Základní škola a Mateřská škola, Osečná, okres Liberec, příspěvková organizace Osečná
ZŠ Osek - chlapci Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace Osek
ZŠ Osek - dívky Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace Osek
ZŠ Matiční 5 Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace Ostrava
Hošťálky Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210, příspěvková organizace Ostrava
Monty School Základní škola Monty School Ostrava
Základní škola Ostrava - Bělský Les Základní škola a mateřská škola Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Porubská Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace Ostrava
hoši z pěší Základní škola Ostrava-Muglinov, Pěší 1/66, příspěvková organizace Ostrava
"Klegováci" Základní škola Ostrava-Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace Ostrava
holky z pěší Základní škola Ostrava-Muglinov, Pěší 1/66, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Šeříková 33 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace Ostrava
Alberťáci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace Ostrava
ZŠProskovice Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, příspěvková organizace Ostrava
Košařka Základní škola a mateřská škola Ostrava - Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace Ostrava
PanthersBohumínská Základní škola Ostrava-Slezská Ostrava, Bohumínská 72/1082, příspěvková organizace Ostrava
Halaska Základní škola, Ostrava-Vítkovice, Halasova 30, příspěvková organizace Ostrava
Škarvadíci Záskladní škola gen. Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace Ostrava
florbalgirls Záskladní škola gen. Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, Porubská 831, příspěvková organizace Ostrava
Janci Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace Ostrava
Krestováci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace Ostrava
Janky Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace Ostrava
ZŠ Březinova Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace Ostrava
Krestovačky Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A, příspěvková organizace Ostrava
Kosmíci Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace Ostrava
Zeleňáci Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace Ostrava
Sporťáci Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace Ostrava
Ostravice Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace Ostravice
Mamutíci Základní škola Eduarda Štorcha, Ostroměř, okres Jičín Ostroměř
Májovky Základní škola Ostrov, Májová 997, okres Karlovy Vary Ostrov
Delfíni Základní škola Ostrov, Masarykova 1289, okres Karlovy Vary Ostrov
Kosatky Základní škola Ostrov, Masarykova 1289, okres Karlovy Vary Ostrov
Májovci Základní škola Ostrov, Májová 997, okres Karlovy Vary Ostrov
Ostrovští netopýři Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace Ostrov u Macochy
ZŠ Ostrožská Lhota Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizace Ostrožská Lhota
Lhoťané Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizace Ostrožská Lhota
Předchozí | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Další

Celkem týmů: 1218


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=9&page=12&page=15