Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Ostrovští netopýři Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace Ostrov u Macochy
ZŠ Ostrožská Lhota Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizace Ostrožská Lhota
Lhoťané Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizace Ostrožská Lhota
Lhoťanky Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizace Ostrožská Lhota
Hackers Základní škola Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Ostrožská Nová Ves
ZŠ Ostrožská Nová Ves Základní škola Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Ostrožská Nová Ves
Frolbalisti Základní škola a mateřská škola Osvětimany Osvětimany
ZŠ Otnice Základní škola a Mateřská škola, Otnice, okres Vyškov Otnice
Máneska Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
ZŠ Trávníky Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
ZŠ TGM Otrokovice Základní škola T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
Resslíci Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258 Pardubice
Bojovníci z Benešovky Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 Pardubice
ZŠ Studanka Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317 Pardubice
Polabiny 1 Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305 Pardubice
Lvíčata Základní škola Pardubice, Štefánikova 448 Pardubice
ZŠ Štefánikova - dívky Základní škola Pardubice, Štefánikova 448 Pardubice
ZŠ Josefa Ressla, Pardubice Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258 Pardubice
RANAŘI Základní škola Paseka, okres Olomouc, příspěvková organizace Paseka
ZŠ Paskov Základní škola Paskov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Paskov
Florballboys Základní škola, Pečky, Tř. Jana Švermy 342 Pečky
Ámosek Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace Pelhřimov
Ámosky Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace Pelhřimov
Želvíci Základní škola Pelhřimov, Krásovy domky 989-příspěvková organizace Pelhřimov
ZŠ Na Pražské - chlapci Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, příspěvková organizace Pelhřimov
ZŠ Na Pražské Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, příspěvková organizace Pelhřimov
ZŠ Osvobození Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace Pelhřimov
Horní Pernink Základní škola a mateřská škola Pernink, okres Karlovy Vary Pernink
Kopačky z Perštejna Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov Perštejn
Kočky z Perštejna Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov Perštejn
ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace Petrovice u Karviné
ZŠ Petrovice CH Základní škola Petrovice, okres Příbram Petrovice u Sedlčan
ZŠ Petrovice Základní škola Petrovice, okres Příbram Petrovice u Sedlčan
Kluci z Pilníkova Základní škola a Mateřská škola, Pilníkov, okres Trutnov Pilníkov
Holky z Pilníkova Základní škola a Mateřská škola, Pilníkov, okres Trutnov Pilníkov
Benešovka Písek (chlapci) Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 Písek
Benešovka Písek (dívky) Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 Písek
ZŠ Jana Husa a MŠ Písek Základní škola Jana Husa a Mateřská škola Písek, Husovo nám. 725 Písek
Šobrováci Základní škola Tomáše Šobra a Mateřská škola Písek, Šobrova 2070 Písek
Masaryčka Písek Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24 Písek
Tyláčci Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391 Písek
Plumlov kluci Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace Plumlov
Plumlov holky Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace Plumlov
Osmadváca 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace Plzeň
Růžovky 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace Plzeň
Schwarzovka 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace Plzeň
ZŠML ZÁKLADNÍ ŠKOLA MARTINA LUTHERA, s.r.o. Plzeň
Jednadvacítka 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace Plzeň
Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace Plzeň
Barevní šediváci 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace Plzeň
Předchozí | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Další

Celkem týmů: 1222


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=9&page=12&page=16