Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Šediváci 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace Plzeň
Jednatřicítka 31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace Plzeň
Dvaadvacítka 22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace Plzeň
2.ZŠ Plzeň 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace Plzeň
Dvacítka 20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace Plzeň
4.ZŠ Plzeň 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace Plzeň
4.ZŠ Plzeň 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace Plzeň
ZŠML ZÁKLADNÍ ŠKOLA MARTINA LUTHERA, s.r.o. Plzeň
Božkov Základní škola a mateřská škola Plzeň - Božkov, Vřesinská 17, příspěvková organizace Plzeň
WZŠ Dobromysl Waldorfská základní škola Dobromysl o.p.s. Plzeň
Tyršovka Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace Plzeň
Benešovačky Plzeň Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace Plzeň
28. ZŠ 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace Plzeň
Benešováci Plzeň Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace Plzeň
Pětadvacítka 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace Plzeň
ZŠ Poběžovice Základní škola Poběžovice, okres Domažlice Poběžovice
Tuleni Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny Podbořany
Tuleňky Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny Podbořany
MASARYČKA Základní škola T. G. Masaryka Podbořany, Husova 445, okres Louny Podbořany
FC Polešovice Základní škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Polešovice
Kvíčerovští draci Základní škola a Mateřská škola, Police nad Metují, okres Náchod Police nad Metují
Kvíčerovské dračice Základní škola a Mateřská škola, Police nad Metují, okres Náchod Police nad Metují
Draci Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Poříčany, okres Kolín Poříčany
Postřelmovští tygři Základní škola Postřelmov, okres Šumperk, příspěvková organizace Postřelmov
Zlatá stezka Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240 Prachatice
Sršni z Národky Základní škola Prachatice, Národní 1018 Prachatice
TRUHLA Základní škola J. Gutha-Jarkovského Praha 1
ZŠ Nad Přehradou Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469 Praha 10
ZŠ Nad Přehradou Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469 Praha 10
Hostýnci Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2/2100 Praha 10
Čapačky Základní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/658 Praha 10
Tygři Základní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/658 Praha 10
Hostýnky Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2/2100 Praha 10
Zš Praha Petrovice Základní škola Praha - Petrovice Praha 10
Panteři Dubeč Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Praha 10
Dino škola Soukromá základní škola sRVJ DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o. Praha 10
Zš Petrovice chlapci Základní škola Praha - Petrovice Praha 10
Dino škola Soukromá základní škola sRVJ DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o. Praha 10
Gutovka Základní škola, Praha 10, Gutova 39/1987 Praha 10
Jakuťáci Základní škola, Praha 10, Jakutská 2/1210 Praha 10
Býci Základní škola, Praha 11, Ke Kateřinkám 1400 Praha 11
ZŠ Človíček Sportovní ZŠ a MŠ Človíček Praha 15
London Owls Základní škola, Praha 2, Londýnská 34 Praha 2
Štěpánská Základní škola u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 8 Praha 2
ZŠ Slovenská Základní škola, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Slovenská 27 Praha 2
ZŠ Kladská Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakul ty UK, Praha 2, Kladská 1 Praha 2
ZŠ Chelčičák Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614 Praha 3
ZŠ Jiřák Základní škola, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685 Praha 3
Chodov dívky Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57 Praha 4
ZŠ Compass Základní škola COMPASS s.r.o. Praha 4
Předchozí | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=9&page=12&page=17