Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Čtrnáctka - kočky 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace Plzeň
Osmadváca 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace Plzeň
Schwarzovka 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace Plzeň
Růžovky 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace Plzeň
Jednadvacítka 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace Plzeň
Barevní šediváci 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace Plzeň
ZŠML ZÁKLADNÍ ŠKOLA MARTINA LUTHERA, s.r.o. Plzeň
10. základní škola 10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace Plzeň
Třiatřicítka Plzeň 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace Plzeň
Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace Plzeň
Dvaadvacítka 22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace Plzeň
Benešováci Plzeň Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace Plzeň
13. ZŠ PLZEŇ 13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace Plzeň
DVACÍTKA 20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace Plzeň
ZŠ Poběžovice Základní škola Poběžovice, okres Domažlice Poběžovice
Masaryčka Základní škola T. G. Masaryka Podbořany, Husova 445, okres Louny Podbořany
Husovka Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny Podbořany
Husovka Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny Podbořany
Masaryčka Základní škola T. G. Masaryka Podbořany, Husova 445, okres Louny Podbořany
Polešovjáci ZŠ Polešovice Základní škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Polešovice
Postřelmovští tygři Základní škola Postřelmov, okres Šumperk, příspěvková organizace Postřelmov
Jaroslav Frnoch Základní škola Prachatice, Národní 1018 Prachatice
Zlatá stezka Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240 Prachatice
Zlatá stezka Prachatice Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240 Prachatice
Guťáci Základní škola J. Gutha-Jarkovského Praha 1
Gutovka Základní škola, Praha 10, Gutova 39/1987 Praha 10
ZŠ Nad Přehradou Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469 Praha 10
Dino škola Soukromá základní škola sRVJ DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o. Praha 10
Dino škola - dívky Soukromá základní škola sRVJ DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o. Praha 10
Čapačky Základní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/658 Praha 10
Čapek Základní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/658 Praha 10
Přehrada Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469 Praha 10
Jakuťáci Základní škola, Praha 10, Jakutská 2/1210 Praha 10
Hostýnci Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2/2100 Praha 10
Hostýnky Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2/2100 Praha 10
ZŠ Dubeč Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč Praha 10
BÝCI Základní škola, Praha 11, Ke Kateřinkám 1400 Praha 11
Človíček Sportovní ZŠ a MŠ Človíček Praha 15
Štěpánská Základní škola u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 8 Praha 2
ZŠ Kladská Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakul ty UK, Praha 2, Kladská 1 Praha 2
ZŠ Slovenská Základní škola, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Slovenská 27 Praha 2
London Owls Základní škola, Praha 2, Londýnská 34 Praha 2
SMETANKA Základní a Mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1 Praha 2
Chelčičák Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614 Praha 3
Jeremíni Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Jeremenkova 1003 Praha 4
Compass Základní škola COMPASS s.r.o. Praha 4
Compass Základní škola COMPASS s.r.o. Praha 4
ZŠ Mendelova - chlapci Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 Praha 4
ZŠ Mendelova - dívky Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 Praha 4
Lišky Základní škola, Praha 4, Na Líše 16 Praha 4
Předchozí | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | Další

Celkem týmů: 1222


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=9&page=12&page=17