Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ JAK Fulnek Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace Fulnek
Jeníkováci Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace Golčův Jeníkov
Grygov Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
Grygov Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace Grygov
ZŠ a MŠ Habry Základní škola a Mateřská škola Habry Habry
ZŠ Halenkovice Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace Halenkovice
ZŠ Halenkovice D Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace Halenkovice
Hať Penguins Základní škola a mateřská škola Hať, příspěvková organizace Hať
ZŠ Frýdecká Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Na Nábřeží - kluci Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Na Nábřeží - dívky Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace Havířov
M. Kudeříkové Základní škola Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
Mládežka Základní škola Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
Základní škola 1. máje Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Žákovská Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná Havířov
ZŠ Frýdecká - děvčata Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Havlíčkův Brod
ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská D Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Havlíčkův Brod
ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod Základní škola Havlíčkův Brod, Štáflova 2004 Havlíčkův Brod
ZŠ a MŠ Herálec Základní škola a Mateřská škola Herálec, příspěvková organizace Herálec
ZŠ Heřmanův Městec Základní škola, Heřmanův Městec, okres Chrudim Heřmanův Městec
tygřice Základní škola Hladké Životice okres Nový Jičín, příspěvková organizace Hladké Životice
Smetaňáci Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim Hlinsko
ZŠ Hluboká nad Vltavou Boys Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
ZŠ Hluboká nad Vltavou Girls Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice Hluboká nad Vltavou
Hlučíňáci Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace Hlučín
Tyršovka Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, Tyršova 2, okres Opava, příspěvková organizace Hlučín
ZŠ HLUK BOYS Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Hluk
ZŠ HLUK GIRLS Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Hluk
ZŠ Hněvošice Základní škola a Mateřská škola Hněvošice, okres Opava, příspěvková organizace Hněvošice
ZŠ Třanovice Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizace Hnojník
Tasandy Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Hodonice
Tasanda Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Hodonice
Míráčci Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace Hodonín
Očovské tygřice Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace Hodonín
ZŠ Vančurova 2, Hodonín Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace Hodonín
ŠSK Očov Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace Hodonín
3. ZŠ Holešov 3. Základní škola Holešov Holešov
Kocůři Žeranovice Základní škola a mateřská škola Žeranovice Holešov
2. Zš Holešov 2. Základní škola Holešov Holešov
Čerti Holetín Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín
Čertice Holetín Základní škola a mateřská škola Holetín Holetín
Komenčák Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice Holice
Ostřepáci Základní škola a mateřská škola Ostřetín, okres Pardubice Holice
Holoubkov kluci Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace Holoubkov
Holoubkov dívky Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace Holoubkov
Horažďovice Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy Horažďovice
Šafránkova ZŠ a MŠ Nalžovské Hory Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace Horažďovice
Horažďovice Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy Horažďovice
Komenda Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín Hořice
Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další

Celkem týmů: 1221


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=9&page=6