Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Hrabišín dívky Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace Hrabišín
ZŠ Hradčovice-chlapci Základní škola Hradčovice, okres Uherské Hradiště Hradčovice
ZŠ Hradčovice-dívky Základní škola Hradčovice, okres Uherské Hradiště Hradčovice
ZŠ Habrmanova Základní škola, Hradec Králové, Habrmanova 130 Hradec Králové
Gočárovka Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140 Hradec Králové
Štíři Kukleny Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 198 Hradec Králové
ZŠ Svobodné Dvory Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Svobodné Dvory, Spojovací 66 Hradec Králové
ZŠ Štefánikova HK Základní škola, Hradec Králové, Štefánikova 566 Hradec Králové
Lišáci Lidická Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
Šromoťáci Základní škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace Hranice
ZŠ 1.máje Hranice Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
Draci Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace Hranice
Dračice Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace Hranice
Šromoťačky Základní škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace Hranice
HROTOVICE Základní škola Hrotovice Hrotovice
Medvědi Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary Hroznětín
Lesní víly Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary Hroznětín
Hroznovka Základní škola a Mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota Hroznová Lhota
Hrušovany Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace Hrušovany nad Jevišovkou
Podhrad Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
Hradská Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
Hálkováci Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Humpolec
ZŠ Huštěnovice ZŠ a MŠ Huštěnovice Huštěnovice
Huštěnovice ZŠ a MŠ Huštěnovice Huštěnovice
štiky Základní škola Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov Hustopeče nad Bečvou
Draci Základní škola Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov Hustopeče nad Bečvou
ZŠ HVOZD Základní škola a mateřská škola Hvozd, příspěvková organizace Hvozd u Prostějova
Ledňáčci Základní škola Hýskov, okres Beroun Hýskov
Turbokachny Neslovice Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ivančice
Rakety Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ivančice
Buldoci Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Ivančice
Atleti ZŠ Pasířská Základní škola Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou
Mozarťáci Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou
Jablotým Základní škola Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí
Tygřice Jablonné Základní škola Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí
Panda Základní škola Marie Curie-Sklodowské a mateřská škola Jáchymov, okres Karlovy Vary Jáchymov
ZŠ Janovice nad Úhlavou Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy Janovice nad Úhlavou
ZŠ Boženy Němcové Jaroměř - kluci Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352, okres Náchod Jaroměř
ZŠ Boženy Němcové Jaroměř - holky Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352, okres Náchod Jaroměř
ZŠ Josefov - chlapci Základní škola Jaroměř - Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod Jaroměř - Josefov
ZŠ Josefov - dívky Základní škola Jaroměř - Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod Jaroměř - Josefov
Jeseňáci Základní škola a Mateřská škola Jesenice Jesenice
Jeseňačky Základní škola a Mateřská škola Jesenice Jesenice
ZŠ Jeseník Základní škola Jeseník, příspěvková organizace Jeseník
Lvíčata Základní škola Jevíčko Jevíčko
Čerti Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo Jevišovice
RVÁČi Základní škola Stružnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Jezvé
KOČKY Základní škola Stružnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Jezvé
Rošárna Základní škola Jihlava, E. Rošického 2 Jihlava
Březinky Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, Demlova 34 Jihlava
Předchozí | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Další

Celkem týmů: 1263


Tisk ze stránky: http://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/?page=9&page=6&page=8