Vytváření turnajů – nápověda

Přihlášení do administrace a přehled turnajů

1)      Zadejte ve vašem webovém prohlížeči do adresního řádku následujicí adresu a potvrďte tlačítkem Enter (obr. 1):
https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/pridat


Obrázek 1 – zadáni adresy do prohlížeče

2)      Zobrazí se vám stránka, kde je potřeba zadat přihlašovací údaje (obr. 2), které vám sdělí ústředí.

3)      Po zadání přihlašovacích údajů, klikněte na tlačítko Přihlásit.


Obrázek 2 – přihlašování do administrace turnajů

4)      Po přihlášení se dostanete na seznam již zadaných turnajů. Pro pohyb v administraci turnajů používejte menu, které je napravo od nadpisu (obr. 3) a naleznete ho napříč administrací turnajů.

5)      Existující turnaje můžete zpětně upravovat (na řádku turnaje zvolte „Editovat“), nebo smazat (obr. 3).

6)      V seznamu turnajů můžete také vyhledávat podle místa a data konání, kategorie či typu turnaje. Zadaný výběr potvrďte kliknutím na tlačítko „Filtrovat“ (obr. 3).


Obrázek 3 – seznam turnajů

Přidání turnaje

1)      V menu zvolte „Přidat turnaj“ (obr. 3).

2)      Otevře se vám formulář pro zadávání turnaje (obr. 4 a 6)


Obrázek 4 – zadávání informací o turnaji

3)      Aby bylo možné turnaj uložit, je potřeba vyplnit všechny požadované údaje s výjimkou nahrání souborů s propozicemi turnaje a rozpisem zápasů. V případě, že některé pole vynecháte, budete na to upozorněni a vyzváni k doplnění.

4)      V případě, že se turnaj koná na jiném místě, než v existující škole, je potřeba zadat adresu ručně. Pro tento účel zaškrtněte políčko „turnaj se koná na jiném místě“. Rozevřou se vám další pole pro zadání adresy jiného místa konání (obr. 5).


Obrázek 5 – zadávání jiného místa konání

5)      Jakmile máte vybrán okres, ve kterém se turnaj odehrává, můžete vložit všechny týmy, které jsou v dané kategorii do soutěže přihlášeny. Stane se tak po kliknutí na „Přidat všechny týmy z okresu“.

6)      Pokud je vybraných týmů příliš, můžete je ze seznamu jednoduše odebrat pomocí tlačítka Odebrat.

Tato situace může nastat pouze v případě, že jste hráli, nebo budete hrát okrsková kola. Dejme tomu, že na okrese Olomouc je 20 zaregistrovaných týmů. Vy s nimi odehrajete okrsková kola, která vám vygenerují X týmů do okresního finále.

Po tom co kliknete na tlačítko „přidat všechny týmy z okresu“ vám jich vyskočí všech 20, které se zaregistrovaly na webu. Pomocí tlačítka Odebrat smažete „odpadlíky“ z okrskových kol a v seznamu necháte pouze týmy, které postoupily do okresního finále a budou ho hrát.

7)      Pokud byste naopak potřebovali přidat tým (třeba z vedlejšího okresu), vyhledejte tým podle jeho názvu a přidejte jej do seznamu pomocí tlačítka Přidat tým (obr. 6 – vyznačeno fialově). Pokud neznáte název týmu, použijte seznam všech zaregistrovaných týmu, který naleznete na adrese: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/maps/districts/


Obrázek 6 – zadávání informací o turnaji (přidávání týmů a uložení turnaje)

8)      Po přidání kontaktních údajů na organizátora turnaje a příp. také vložení propozic a rozpisu zápasů nezapomeňte turnaj ULOŽIT (tlačítko v pravém dolním rohu, viz obr. 6)

Kam se obrátit, pokud potřebuji pomoct

Pokud vám něco z výše popsaného nefunguje nebo se aplikace chová nestandardně, vyzkoušejte nejdříve jiný internetový prohlížeč (doporučujeme Mozilla Firefox nebo Google Chrome; není podporován Internet Explorer verze 6 a 7).

Upozornění: kontakt slouží pouze pro potíže technického rázu, pokud se vyskytnou ve výše popsané administraci.


Tisk ze stránky: http://zakladniskoly.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaje-vytvareni/